Sporx Extra Arama Logo

Jermain Defoe'nun Bradley Lowery üzüntüsüAltı yaşında lösemi hastalığı nedemiylşe hayata gözlerini yuman Bradley Lowery'yi "en yakın arkadaşı" olarak nitelendiren Jermain Defoe ve Lowery'nin annesi Gemma, İngiltere'de katıldıkları televizyon programında Bradley'siz hayatı anlattı ve ikili zaman zaman gözyaşlarını tutamadı.

Bradley'nin annesi Gemma, Noel'e Bradley olmadan girmenin zor olacağını söylerken; "Şu anda iyiyiz, iyi olduğumuzu düşünüyoruz. Artık Bradley için açtığımız, lösemi hastalarına destek olmak için kurduğumuz yardım kuruluşuna odaklanmış durumdayım, bütün günümü alıyor" ifadelerini kullandı.

Jermain Defoe da, Bradley'nin kendisini en çok etkileyen kişi olduğunu kaydederken; "İnsanlar, benim onun hayatına ne kattığım hakkında konuşuyor, ancak dürüstçe söylemeliyim ki, hastaneye ziyarete gittikten sonra ben onu değil, o benim hayatımı değiştirdi. Onun enerjisi, başka bir şeydi, çok sıcak bir iletişimi vardı" diye konuştu.

Lowery ailesi, Bradley Lowery Foundation adındaki kuruluş ile Bradley'nin adını yaşatıyor ve aldığı bağışlarla da lösemi hastalarına da destek sağlıyor.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın