(İZLE CANLI) Show TV yayın 23 Ocak Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm

Show TV 23 Ocak Cumartesi günü Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48. bölümüyle izle canlı olarak vatandaşlar tarafından izlenecek. Hayranları Karadeniz'de çekilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm, Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm, canlı yayın Kuzey Yıldızı İlk Aşk full, kesintisiz Kuzey Yıldızı İlk Aşk sonuçlarını merak ediyor. Yeni bölüm Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi son bölümde yaşanan ilginç gelişmelerin ardından son bölüm olan 48. bölüm bu akşam canlı izle olarak takip edebilirsiniz. Çekimleri Karadeniz'in Ordu şehrinde yapılan ShowTV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm Cumartesi akşamı yayınlanıyor.

23 Ocak 2021 12:54
(İZLE CANLI) Show TV yayın 23 Ocak Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm
Üç kızı ve hayatının aşkıyla birbirinden ilginç maceralar yaşayan bir adamın hikayesini anlatan Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm izle 48. bölüm 23 Ocak Cumartesi günü ShowTV'de yayınlanacak. Bu sıcacık dizide hem gülecek hem de zaman zaman duygusal anlar yaşayacaksınız. Ekranların en sevilen dizilerinden Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümüyle Cumartesi günü ekranlara çıkıyor. Dizinn 48. bölümünde yine kahkaha dolu sahneler ve duygu dolu anlar yer alıyor. Yeni bölümüyle Kuzey Yıldızı İlk Aşk Cumartesi günü ShowTV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Show TV'de 23 Ocak 2021 tarihinde Cumartesi günü saat 20:00'de canlı yayın izlenebilecek. Kuzey Yıldızı İlk Aşk nerede çekiliyor? Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu nedir? değerli bilgiler bulunuyor.
KUZEY YILDIZI İLK AŞK 48. BÖLÜM YENİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gökçe'nin yeni durumu, iki ailenin gündemine bomba gibi düşmüştür. Herkes, inadıyla tam bir Mollaoğlu olduğunu ispatlayan Gökçe'nin, iyileşmek için de aynı dirayeti göstermesini beklemektedir. Herkes onun iyileşmesi için seferber olmuştur.Kızının hastalığıyla sarsılan Kuzey, yeni hayatıyla ilgilenmekten vazgeçmemiştir. Yıldızla kurduğu yeni hayat, yavaş yavaş şekillenmeye, yirmi bir yıllık hayal, ete kemiğe bürünmeye başlamıştır. Yıldız, kendisini bile şaşırtan bir heyecan ve panik içindedir. Yeni evinde her şey mükemmel olmalı, hiçbir şey buna gölge düşürmemelidir.

Kuzey başta olmak üzere herkes, bu hayalin hakkını vermeye çalışmaktadır. Her şeye, en ince detayına kadar özen gösterirler. Yıldız'ın gözünden bile sakındığı yuvasına, yirmi bir yıllık hayaline bir gölge mi düşecek yoksa iki aşık, sonunda yuvalarına kavuşacak mıdır?

NEREDE ÇEKİLİYOR KUZEY YILDIZI İLK AŞK

Sevlien dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Karadeniz'in Ordu şehrinde gerçekleşiyor. Doğal güzelliklerinin her an ekranlara geldiği Ordu'da Kuzey Yıldızı İlk Aşk birbirinden eğlenceli anlara sahne oluyor.
KONUSU KUZEY YILDIZI İLK AŞK NEDİR?

Memleketinde ailesinin isteğiyle Yıldız'la sözlenip İstanbul'a okumaya gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenen, ancak evlendiği kadın tarafından 20 yıl sonra terkedilen Kuzey'in, üç kızıyla memleketine dönmesi ve burada Yıldız'ın olan öfkesi ve aşkı anlatılıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ OYUNCULARI

ShowTV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkur, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan oynuyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin tüm oyuncuları ise şu şekilde:
KUZEY YILDIZI İLK AŞK CANLI YAYIN 47. BÖLÜM

Canlı izle 16 Ocak 2021 Cumartesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm, Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm izle tek parça, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Kuzey Yıldızı İlk Aşk canlı yayın izle ShowTV HD 47. bölüm full izle konusu için haberimizi takip edebilirsiniz.


KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?


Yıldız da artık mutlu olmak istemektedir fakat bunu bir türlü aşamaz. Sonunda soluğu terapistinde alır. Terapistin önerisiyle, sorunlarını çözeceğini zannederken işler daha da sarpa sarar. Kuzey, bir yandan Yıldız'ın koyduğu mesafeleri aşmaya çalışırken bir yandan işini- hayatını düzene sokmaya çalışmakta, bir yandan da kızlarıyla ilgilenmeye çalışmaktadır. Hem babalık, hem kocalık, hem de iş yükü Kuzey'e ağır gelse de umurunda değildir.

O artık her şeyin üstesinden gelecek kadar güçlüdür. Hiçbir şeyin hayatını mahvetmesine izin vermeyecektir. Ama bu sefer sınavı, hiç ummadığı bir yerden gelecektir. Kuzey ve Yıldız, acı bir sınavla karşı karşıyadır.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM KONUSU NELER OLACAK ÖZET

Kuzey ve Yıldız, sonunda hayalini kurdukları sabaha uyanmıştır. Rüya gibi evlerinde, baş başalardır. Bir süre tüm sorumluluklardan ve sorunlardan uzak sadece aşklarını yaşayacaklardır. Ama hayat, yine onların kurduğu plana rağmen devam etmektedir. Kuzey ve Yıldız, yine baş başa kalamamışlardır. Ama Yıldız'ın asıl problemi daha başkadır. Restoranda işler kötüye gitmektedir ve bunun için bir çözüm bulmaları gerekmektedir. Feride'nin önerisiyle restoran; eski, kalabalık günlerine dönecektir. Ünlü gurme Engin Ar, restoranın umudu olmuştur. Fakat, büyük umutlarla ağırladıkları Engin Ar, kimsenin tahmin etmediği olaylara sebep olacaktır.

Daha fazla göster
yukarı ok