İZLE Ada Masalı 13. bölüm Star TV full kesintisiz özetsiz tek parça

Ada Masalı yeni bölüm Star TV 13. bölüm ekranlara geliyor ve seyircisiyle buluşuyor. Yeni bölüm Ada Masalı izle son bölümde yaşanan gelişmelerden sonra özetsiz full HD kesintisiz özetsiz bölümü aranıyor.

14 Eylül 2021 11:01
İZLE Ada Masalı 13. bölüm Star TV full kesintisiz özetsiz tek parça
Yeni bölümüyle Ada Masalı Star TV'de izleyiciyle buluşuyor. Yeni dizi Ada Masalı izleyiciler Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un oyunculukları ve aşklarıyla gündeme gelen bir dizi oldu. Yılın çifti olarak değerlendirilen ikilinin dizisi Ada Masalı nerede çekiliyor? Ada Masalı izle yeni bölüm detayları ve konusu haberimizde...

ADA MASALI 13. BÖLÜM STAR TV İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
ADA MASALI 13. BÖLÜM ÖZET

Haziran ve Poyraz aşklarının karşısındaki tüm engelleri kaldırmaya kararlıdır. Bunun için de bu aşkın en büyük düşmanları olan İdil ve Batu'nun oyunlarını bozmaları ve onların gerçek yüzlerini ortaya çıkarmaları gerekmektedir. İdil ve Batu'yu ayrıldıklarına inandırmak için adadaki herkesi, en yakınlarını bile bu ayrılığa ikna etmelidirler.

Ancak saklı gerçeklerin peşinde olan yalnızca Haziran ve Poyraz değildir. İdil ve Batu da kendilerine bir oyun oynanıp oynanmadığından emin olmak için harekete geçer. Attıkları her

adımın onları bir tuzağa sürüklediğini fark etmezler bile. Alper, kendini Biricik'e affettirmeye çalışırken Melisa da yaptığı hatanın cezasını fazlasıyla çekiyor gibidir. Biricik ise ikisini kolay kolay affedeceğe benzememektedir.

Fatih ve Latif'in Selma ve Zeynep'in gönlünü kazanmak için attıkları adımlar her seferinde başlarına daha büyük dert açmaktadır. Haziran ve Poyraz, hiç beklemedikleri bir anda öğrendikleriyle sarsılacak, kendilerini büyük bir karar almaya zorlayacaklardır. Aşklarını ispat etmek için başka yolları kalmamıştır artık.

ADA MASALI DİZİ KONUSU

Şehirli, başarılı iş insanı Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile adanın yakışıklı ve yardımsever genci Poyraz'ın (Alp Navruz) Kırlangıç Adası'nda kesişen yollarını konu alan 'Ada Masalı', zıt karakterlere sahip ikilinin anlaşmazlıklardan doğacak aşklarını seyirciyle buluşturacak.ADA MASALI OYUNCULAR KİM? (AYÇA AYŞİN TURAN, ALP NAVRUZ)

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un yanı sıra İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener yer alıyor. Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda oturduğu 'Ada Masalı'nın senaryosu ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak'ın kaleminden çıkıyor.

ADA MASALI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çekimleri İzmir'de devam eden 'Ada Masalı', 15 Haziran Salı günü saat 20.00'de Star'da...

ADA MASALI ŞARKISI BURAY

Büyülü ada atmosferi ve romantik hikayesiyle merakla beklenen dizi için ünlü müzisyen Buray 'Çift Gökkuşağı' şarkısını seslendirdi. Ünlü müzisyen; söz ve müziği Murat Güneş'e, düzenlemesi Cem Öget'e ait olan 'Çift Gökkuşağı' şarkısıyla büyük beğeni topladı. Aşk dolu sözleriyle dikkat çeken şarkıya, dizinden görüntülerin eşlik ettiği özel bir video hazırlandı.

ADA MASALI NE ZAMAN YAYINLANIYOR?


Star TV'nin yeni dizisi Ada Masalı yeni bölümü 14 Eylül 2021 Salı saat 20:00'de yayınlanıyor.

Daha fazla göster
yukarı ok