İrem Sak kimdir, kaç yaşındadır? İrem Sak'tan Erkan Petekkaya yorumu

İrem Sak kimdir ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Erkan Petekkaya hakkında konuşan İrem Sak hakkında tüm merak edilenleri sizler için yanıtladık.

04 Nisan 2020 15:44
İrem Sak kimdir, kaç yaşındadır? İrem Sak'tan Erkan Petekkaya yorumu
İrem Sak hakkında tüm bilgiler burada! Daha önce birçok dizi ve filmde rol alan ve Erkan Petekkaya hakkındaki demeçleriyle tekrar gündeme gelen İrem Sak bugünlerde kaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki İrem Sak ne dedi? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz... İREM SAK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
İrem Sak, 1986 yılında Sivas'ta doğdu. Çerkes kökenlidir. İlkokul, ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi. İrem Sak, İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı.

İrem Sak aynı yıl içerisinde "Domino's Pizza, Garanti Bankası, Coffee Mate, Allianz, Teknosa ve Money Club" reklamlarında oynadı. İlk kamera deneyimini Şen Yuva adlı dizide Şehrazat karakteriyle edindi. Ardından 2011 yılında Meltem Bozoflu'nun yönettiği bir BKM yapımı olan 5'er Beşer programında Sinem karakterini canlandırdı. Fakat 5'er Beşer programının televizyon ömrü çok uzun sürmedi. Kanal D'de yayınlanan Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı "Yalan Dünya" adlı dizide Tülay karakterini canlandırmaya başlamıştır. 2012 yılındaki Altın Kelebek Ödülleri'ni Sarp Apak ve Öner Erkan ile birlikte sunmuştur. 3 yıl aranın ardından Güldür Güldür'e dönmüştür.İREM SAK'TAN PEKEKKAYA YORUMU


"Evlenmek zorunda kalsan 'Yalan Dünya'daki partnerin Olgun Şimşek ile mi evlenirsin yoksa Erkan Petekkaya ile mi?" sorusunu soran Danla Bilic, hiç kimsenin bekleyemeyeceği bir yanıt aldı. İrem Sak, "Asla, asla, asla, Erkan Petekkaya'nın karşısında kim olursa onunla evlenirim ama onunla asla" dedi. Hatta masadaki bir materyali gösterip "Bu bile olur" dedi.

İREM SAK OLAY İTİRAFLAR İÇİN TIKLAYINGüldür Güldür Show programıyla ün kazanan İrem Sak, Erkan Petekkaya sorusuna yönelik cevabına ise, "Beğenmiyorum" diyerek devam etti.ERKAN PETEKKAYA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Diyarbakırlı olmasına rağmen Elazığ doğumlu olan Petekkaya, çocukluğunu İstanbul, Anadolu Yakası'nda geçirmiştir. Mehmet Karamancı İlkokulu'nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi'nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nı kazanan Petekkaya, 1993'ten beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak yer almaktadır. 1994 yılında kamera şakalarıyla tanıştığı televizyon dünyasındaki kariyerine, 1998 yılında Güzel Günler dizisiyle devam eder. 1999 yılında Aynalı Tahir adlı dizi için kamera karşısına geçer.

Aşkına Eşkıya, Bedel, Japon Gelin ve Taştan Kalp projelerinde yer alan Petekkaya, Kanal D'de ekrana gelen Serseri adlı televizyon dizisinde canlandırdığı "Bülent" karakteriyle komedi alanında da rol alır. 2005 yılında Köpek dizisi ile ekranlarda görünmeye devam eder ve bu dizide canlandırdığı Yılmaz karakteriyle Beyaz İnci Televizyon Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" dalında aday gösterilir. 2005-2007 yayın döneminde atv'de ekrana gelen Beyaz Gelincik adlı televizyon dizisinde Adanalı zengin bir ailenin holding yöneticisi olan büyük oğlu Ömer'i canlandırmıştır.

2007 Ekim ayında başlayan Sessiz Fırtına adlı televizyon dizisinde Yiğit Sancaktar'ı canlandırmaktadır. Dizinin yayınına Mart 2008'de 19. bölümünün ardından son verilmiştir. Petekkaya yine 2008 de başka bir dizide (Star TV) yer alarak Son Bahar adlı televiyon dizisinde Holding'de yönetici olan "Galip"'i canlandırmıştır. 2010 yılında da Hanımeli Sokağı adlı dizide oynamıştır. 2010-2012 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Ali Kaptan adlı karakteri canlandırmıştır. Bu dizide acımasız bir kişiliği olan fakat daha sonraları yaptıklarından pişmanlık duymuş bir babayı oynamıştır.

Daha fazla göster
yukarı ok