İftara ne kadar kaldı

27 Eylül Pazar

İftara Kalan Süre
00:00:0
Bilgisayar Saati 04:46

İftar vakitleri

Miladi Tarihİmsak(Sahur)Akşam(İftar)

'da iftara ne kadar kaldı? Türkiye'de (il il iftar, sahur imsakiye) Ramazan imsakiyesi 2020 yılında da Sporx.com Ramazan sayfası üzerinden takip ediliyor. Ramazan özel sayfasının üzerinde (iftar ve sahur vakitleri) yer alan menüden şehir ve ilçe seçerek dilediğiniz iftar, sahur (Diyanet imsakiye) saatlerine ulaşabilirsiniz.

İftar ve sahur saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabileceğiniz Sporx.com Ramazan sayfasında (Ramazan imsakiyesi) ayrıca 30 gün boyunca il il, ilçe ilçe iftar, sahur saatlerini de görebilirsiniz.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan 2020 Ramazan İmsakiye'nin yanı sıra Sporx.com Ramazan sayfasında (2020 il il iftar, sahur saatleri) oruç nasıl bozulur, iftarda oruç nasıl açılır, sahurda oruca nasıl niyet edilir, sahurda ve iftarda hangi dualar okunur sorularına da cevap bulabilirsiniz.

AKYURT İftar VaktiANKARA İftar VaktiAYAŞ İftar VaktiBALA İftar VaktiBEYPAZARI İftar VaktiCUBUK İftar VaktiÇAMLIDERE İftar VaktiELMADAĞ İftar VaktiEVREN İftar VaktiGÜDÜL İftar VaktiHAYMANA İftar VaktiKAHRAMANKAZAN İftar VaktiKALECİK İftar VaktiKIZILCAHAMAM İftar VaktiNALLIHAN İftar VaktiPOLATLI İftar VaktiŞEREFLİKOÇHİSAR İftar Vakti
TÜMÜ