Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 2-1)
MS
Tarih:
07 Kasım 2021 Pazar 16:00
Lig:
1. Lig
Stat:
Stadion OSiR
Hakem:
Artur Aluszyk
Stomil Olsztyn
3
Zaglebie Sosnowiec
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 3-1 | Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec canlı skor burada - Maç Özeti
Stomil Olsztyn
Genel
İç saha
Dış saha
09.08.23
CUP
Radunia Stezyca
1-2
30.08.22
CUP
Chrobry Glogow
1-3
22.05.22
IL
Puszcza Niepolomice
1-0
14.05.22
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-0
06.05.22
IL
SKRA Czestochowa [D]
0-0
02.05.22
IL
Sandecja Nowy Sacz [D]
1-0
28.04.22
IL
GKS Tychy
2-1
24.04.22
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
0-1
19.04.22
IL
GKS Katowice
0-1
09.04.22
IL
Miedz Legnica [D]
1-2
09.08.23
CUP
Radunia Stezyca
1-2
30.08.22
CUP
Chrobry Glogow
1-3
22.05.22
IL
Puszcza Niepolomice
1-0
28.04.22
IL
GKS Tychy
2-1
19.04.22
IL
GKS Katowice
0-1
02.04.22
IL
Odra Opole
1-2
20.03.22
IL
Polkowice
0-4
16.03.22
IL
GKS Jastrzebie
0-3
04.03.22
IL
Widzew Lodz
0-2
07.11.21
IL
Zaglebie Sosnowiec
3-1
14.05.22
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-0
06.05.22
IL
SKRA Czestochowa [D]
0-0
02.05.22
IL
Sandecja Nowy Sacz [D]
1-0
24.04.22
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
0-1
09.04.22
IL
Miedz Legnica [D]
1-2
05.04.22
IL
Resovia [D]
1-1
12.03.22
IL
LKS Lodz [D]
0-2
26.02.22
IL
Korona Kielce [D]
1-1
05.12.21
IL
Arka Gdynia [D]
6-0
21.11.21
IL
Chrobry Glogow [D]
2-0
Zaglebie Sosnowiec
Genel
İç saha
Dış saha
15.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
10.03.24
IL
Odra Opole
1-1
03.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-0
25.02.24
IL
Resovia [D]
1-0
18.02.24
IL
Znicz Pruszkow
0-1
19.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-2
15.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-0
08.12.23
IL
Motor Lublin
0-4
26.11.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-0
12.11.23
IL
Arka Gdynia
1-3
10.03.24
IL
Odra Opole
1-1
03.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-0
18.02.24
IL
Znicz Pruszkow
0-1
19.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-2
08.12.23
IL
Motor Lublin
0-4
12.11.23
IL
Arka Gdynia
1-3
31.10.23
CUP
Gornik Zabrze
1-2
28.10.23
IL
GKS Tychy
0-1
08.10.23
IL
Polonia Warszawa
0-2
24.09.23
IL
Termalica Nieciecza
1-3
15.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
25.02.24
IL
Resovia [D]
1-0
15.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-0
26.11.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-0
03.11.23
IL
Wisla Krakow [D]
0-0
21.10.23
IL
Stal Rzeszow [D]
0-0
02.10.23
IL
Gornik Leczna [D]
1-1
27.09.23
CUP
Gryf Wejherowo [D]
1-3
15.09.23
IL
GKS Katowice [D]
0-1
28.08.23
IL
Odra Opole [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.