Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
UZS
Tarih:
11 Şubat 2023 Cumartesi 18:00
Lig:
Kupa
Stat:
Somerset Park
Ayr United
4
Elgin City
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 4-1 | Ayr United - Elgin City canlı skor burada - Maç Özeti
Ayr United
Genel
İç saha
Dış saha
20.04.24
CHA
Dundee United [D]
1-0
13.04.24
CHA
Arbroath
5-0
09.04.24
CHA
Greenock Morton
1-1
06.04.24
CHA
Raith Rovers [D]
2-1
29.03.24
CHA
Airdrieonians
2-1
16.03.24
CHA
Inverness CT [D]
1-2
02.03.24
CHA
Dunfermline Athletic [D]
2-0
27.02.24
CHA
Partick Thistle
4-3
24.02.24
CHA
Raith Rovers
1-2
17.02.24
CHA
Airdrieonians [D]
2-3
13.04.24
CHA
Arbroath
5-0
09.04.24
CHA
Greenock Morton
1-1
29.03.24
CHA
Airdrieonians
2-1
27.02.24
CHA
Partick Thistle
4-3
24.02.24
CHA
Raith Rovers
1-2
03.02.24
CHA
Dundee United
1-2
23.01.24
CHA
Arbroath
2-0
20.01.24
SFA
Kelty Hearts
3-0
06.01.24
CHA
Inverness CT
1-3
30.12.23
CHA
Dunfermline Athletic
2-2
20.04.24
CHA
Dundee United [D]
1-0
06.04.24
CHA
Raith Rovers [D]
2-1
16.03.24
CHA
Inverness CT [D]
1-2
02.03.24
CHA
Dunfermline Athletic [D]
2-0
17.02.24
CHA
Airdrieonians [D]
2-3
10.02.24
SFA
Rangers [D]
2-0
13.01.24
CHA
Arbroath [D]
0-0
02.01.24
CHA
Greenock Morton [D]
3-0
22.12.23
CHA
Raith Rovers [D]
4-4
09.12.23
CHA
Dundee United [D]
1-0
Elgin City
Genel
İç saha
Dış saha
28.10.23
SFA
Jeanfield Swifts [D]
6-0
09.09.23
CHC
Greenock Morton [D]
2-1
15.08.23
CHC
Forfar Athletic
4-3
01.08.23
CHC
St. Johnstone B
2-0
22.07.23
LEC
Queen of South
0-2
18.07.23
LEC
East Fife [D]
3-1
15.07.23
LEC
Motherwell
0-2
11.02.23
SFA
Ayr United [D]
4-1
24.01.23
SFA
Drumchapel United
2-1
10.12.22
CHC
Clyde
2-4
15.08.23
CHC
Forfar Athletic
4-3
01.08.23
CHC
St. Johnstone B
2-0
22.07.23
LEC
Queen of South
0-2
15.07.23
LEC
Motherwell
0-2
24.01.23
SFA
Drumchapel United
2-1
10.12.22
CHC
Clyde
2-4
22.10.22
SFA
Camelon Juniors
3-0
23.08.22
CHC
Stenhousemuir
3-1
09.08.22
CHC
Dundee United B
1-0
23.07.22
LEC
Queen of South
0-2
28.10.23
SFA
Jeanfield Swifts [D]
6-0
09.09.23
CHC
Greenock Morton [D]
2-1
18.07.23
LEC
East Fife [D]
3-1
11.02.23
SFA
Ayr United [D]
4-1
26.11.22
SFA
Hill of Beath Hawthorn [D]
1-2
24.09.22
CHC
Peterhead [D]
0-4
16.07.22
LEC
Annan Athletic [D]
4-0
25.10.21
SFA
Clydebank [D]
1-1
10.08.21
CHC
Hibernian B [D]
1-2
24.07.21
LEC
East Fife [D]
2-3
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.