Mucize Doktor FOX (YENİ BÖLÜM) kesintisiz youtube full izle

Mucize Doktor yeni bölüm FOXTV canlı izle 22 Nisan Perşembe günü izleyicilerle buluşuyor. İzle Mucize Doktor 59. bölüm yeni bölümünde FOX TV ekranlarında bekleniyor. Canlı yayın Mucize Doktor FOX HD izle olarak yayınlanan yeni bölümde son bölümden sonra ilgi arttı. Merakla beklenen 59. bölümde Ali'nin başına gelenler takipçileri tarafından bekleniyor. Tek parça full Mucize Doktor detayları ile ilgili bilgiler özet neler oldu konularını okuyabilirsiniz. Senaryosu, oyunculukları ile vatandaşların beğenisini kazanan Mucize Doktor son bölüm, Mucize Doktor yeni bölüm, Mucize doktor canlı izle, 22 Nisan Mucize Doktor full izle detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

22 Nisan 2021 09:01
Mucize Doktor FOX (YENİ BÖLÜM) kesintisiz youtube full izle
Mucize Doktor 59. bölümü FOX TV 22 Nisan 2021 Perşembe günü saat 20:00'de yeni bölüm olarak yayınlanacak. Yeni bölüm Mucize Doktor 59. son bölüm canlı takip full detaylarıyla ekranlara geliyor. Mucize Doktor yeni bölüm tanıtımına göre yaşananlar izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Mucize Doktor canlı yayın Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor son bölüm, Mucize Doktor 59. bölüm tercihleri olan izleyiciler FOX TV'de canlı yayın ekranlara geliyor. Mucize Doktor yeni bölümüyle 59. bölüm olarak FOX TV ekranlarında 22 Nisan Perşembe gününde seyircisiyle buluşuyor.
MUCİZE DOKTOR 59. BÖLÜM TRT İZLE CANLI YAYIN TIKLAYINMUCİZE DOKTOR 59. BÖLÜM ÖZET

Yeni şef Muhsin herkesi hizaya sokmaya kararlıdır. Doruk'un hastanedeki geleceği belirsizliğini korurken acile sürülen Nazlı artık Ali'yle çalışamayacakları için mutsuzdur. Ali de yeni başasistanlık görevi ve Muhsin'in sıkıştırmalarıyla bocalar. Ama bir teselli herkesi biraz olsun avutur; o da Nazlı'nın yaklaşan doğum günüdür. Ali, doğum gününde kendi sürprizini yapacaktır. Diğer taraftan Ferman, Ali'yi Muhsin'den korumanın alışılmadık bir yolunu bulur. Hem özel hem de profesyonel hayatında çok büyük kararların eşiğine gelen Ali, bu kadar hızlı bir ilerlemeyi kaldırabilecek midir?

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, Muhsin'e boyun eğmemeye kararlıdır. Ama Nazlı ve Ferman dışında kendine yardımcı olacak pek kimseyi bulamaz. Diğer taraftan eski birliğinden hayatta kalan son arkadaşıyla karşılaşan Doruk dumura uğrar. Ferman cüretkâr bir ameliyatla geri dönüş planı tasarlar, Ali var gücüyle Muhsin'i yenmeye çalışır ve Doruk süratle geçmişin girdabına çekilirken Muhsin büyük hamlesini yapar. Sonunda herkes kendi şeytanıyla yüzleşir. Ama kim bu yüzleşmelerden aradığını bulabilecektir?
MUCİZE DOKTOR OYUNCULAR, OYUNCU KADROSU

Taner Ölmez
Onur Tuna
Sinem Ünsal
Seda Bakan
Hazal Türesan
Murat Aygen
Fırat Altunmeşe
Hakan Kurtaş
Hayal Köseoğlu
Bihter Dinçel
Korhan Herduran
Reha Özcan

BERHAYAT HASTANESİ NEREDE?

Berhayat Hastanesi olarak Mucize Doktor dizisinde geçen hastanenin gerçek hayatta olmadığı biliniyor. Dizide Berhayat Hastanesi olarak görülen yer İstanbul Pendik'te bulunan Medical Park Hastanesi'dir.

MUCİZE DOKTOR HANGİ DİZİDEN UYARLAMA

FOXTV'de yayınlanan dizi Mucize Doktor gerçekte Güney Kore'de izleyici ile buluşan bir diziden uyarlamadır. Dizi Amerika Birleşik Devletleri tarafından da uyarlanmış ve ismi "Good Doctor" olarak yayınlanmıştır. Mucize Doktor'un ABD uyarlamasında ayrıca sinema filmi de çekilmiştir.MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM 59. BÖLÜM İZLE

İlgi çeken bölümlerin en yenisinde Mucize Doktor son bölüm sonrasında Mucize Doktor canlı izle diyerek ekran başına kilitlenen vatandaşlar seyirci olarak meraklı bekleyişte. Mucize Doktor izle canlı yayın 59. bölüm, Mucize Doktor 22 Nisan Perşembe bölümünü izlemek istiyorum diyenler için televizyon başında yerini alma zamanı geldi.

MUCİZE DOKTOR CANLI İZLE NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Yeni bölümde yine birbirinden önemli maceralar Mucize Doktor 59. bölüm 22 Nisan Perşembe FOX TV'de saat 20:00'de yapılacak. İzle Mucize Doktor 59. bölüm full FOX TV yayın 22 Nisan Perşembe Mucize Doktor dizisinde son bölüm büyük ilgi çekti ve 59. bölüm yeni bölüm merakla izleyiciler tarafından takip ediliyor.

FOX MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM İZLE


Daha fazla göster
yukarı ok