Kolpaçino filminin konusu nedir? Kolpaçino oyuncu kadrosu ve yönetmeni kim?

Kolpaçino filminin hangi oyuncular oynuyor? sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte bugün yayınlanacak olan Kolpaçino filminin konusu ve tüm detaylar...

03 Temmuz 2019 04:37
Kolpaçino filminin konusu nedir? Kolpaçino oyuncu kadrosu ve yönetmeni kim?
Kolpaçino  filmi, bugün TV'de yayınlanacak! Peki hangi hangi kanalda olacak? Peki Kolpaçino filminin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte birbirinden önemli isimlerin yer aldığı Kolpaçino filminden tüm detaylarla sizlerleyiz... KOLPAÇİNO FİLMİNİN KONUSU
Tayfun, İstanbul'un ünlü suç adamlarından Ateş'in yanında çalışmaktadır. Kendisinden mal çaldığını düşünen Ateş, Tayfun'u 10 gün içinde eksilen mallarını geri getirmek ve 50 bin dolarla cezalandırır. Tayfun bu parayı bulmak için Dolapdereli Sabri'den yardım ister. Sabri ona bu parayı çıkarmanın yolu olarak illegal kumarhane işini önerir. Tayfun bu işe uygun olarak arkadaşı Özgür'ün evini düşünür. Sabri ve Tayfun konuyu Özgür'e açar; Özgür, ailesinin tatile gitmesinden yararlanarak kumar gelirinden belirli bir pay karşılığında evini onlara kiraya verir.

Kumarhanenin açılışından kısa süre sonra, İstanbul'un hatırı sayılı isimleri arasında oynanan barbut oyunu sırasında başlayan tartışmada Ateş'in yeğeni Hüseyin diğer bir mafya ailesinin başı olan Sırrı'nın ağabeyi Ekrem ve yanındaki adamını öldürür. Sırrı'nın, ağabeyinin öldürülmesinden kendilerini de sorumlu tutacağından korkan Sabri, Tayfun ve Özgür ile oyun sırasında odada olanlar cesetlerden kurtulmaya karar verir.

7 kişilik ekip başlarından geçen maceralardan sonra ormanlık bir alanda cesetlerden kurtulmayı başarırlar, bu arada Sabri ile durumlarının ciddiyetini kavrayamayan Özgür arasında kavgalar yaşanır. Temizlik için döndükleri evde Ekrem'in ağabeyi Sırrı tarafından yakalanırlar ve götürüldükleri çamaşırhanede sorguya çekilirler. Tam bu sırada Ateş ve adamları Sırrı'yı baskına uğratır. Ailelerin birbirlerini yok ettiği çatışmada çamaşır makinesinin içine saklanarak kurtulurlar.KOLPAÇİNO FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?


Şafak Sezer / Özgür

Aydemir Akbaş / Dolapdereli Sabri

Ali Sürmeli / Ateş

Ali Çatalbaş / Tayfun

Ebubekir Öztürk / Arif (Ganyotçu)

Serkan Şengül / Şahin

Hakan Ural / Sırrı

Kemal İnci / Kudret

Eriş Akman / Emrullah

Gizem Denizci / Burcu

Daha fazla göster
yukarı ok