Kefaret final bölümünde neler olacak (İZLE) tek parça youtube

Kefaret 35. bölüm izle FOX Perşembe günü heyecanla bekleniyor ve detayları belli oldu. Kefaret 35. bölüm 29 Temmuz 2021 Perşembe FOX canlı yayın olarak izlenebilecek. İzle Kefaret yeni bölümünde yaşanacak yeni gelişmeler bulunuyor. İzle Kefaret Perşembe FOX 29 Temmuz 2021 Perşembe büyük hayran kitlesine sahip Kefaret yayınlanıyor ve izleyici ile buluşuyor. Yeni bölüm Kefaret Fox TV ekranlarında izleyicisiyle bu hafta Perşembe günü buluşuyor. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrol olduğu Kefaret 35. bölüm dizinin heyecanlı anlarını yansıtacak.

29 Temmuz 2021 10:20
Kefaret final bölümünde neler olacak (İZLE) tek parça youtube
Kefaret final bölümü 35. bölüm izle 29 Temmuz 2021 Perşembe yeni bölümünü izleyecek olan izleyiciler konusunda Kefaret yeni bölüm son bölüm izle. Canlı yayın Kefaret izle yeni, 29 Temmuz 2021 Perşembe, Nurgül Yeşilçay Mert Fırat canlı izle 35. bölüm ekranlarda. Kefaret son bölüm FOXTV detayları.

Kefaret FOXTV canlı yayın olarak 35. bölümü final olduğu için merakla vatandaşlara tarafından takip ediliyor. Canlı izle Kefaret dizisi son bölüm ile birlikte televizyon ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yeni bölümüyle Kefaret 29 Temmuz Çarşamba günü yayınlanıyor ve bu bölümde heyecanlı anlar izleyicilerin beğenisine sunulacak. 

Kefaret 35. bölüm final 29 Temmuz 2021 Çarşamba tarihinde ve saat 20:00'de FoxTV'de yayınlanacak.

KEFARET FİNAL 35. BÖLÜM İZLE FOX TV İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
KEFARET 35. BÖLÜM ÖZETİ

Sinan operasyonda ağır yaralanır, ölüm döşeğindeyken Zeynep yanına gider. Münü Kadir'le ilişkisini gözden geçirir. Arzu, Zeynep'e gelip ne kadar pişman olduğunu anlatırken doğum sancıları başlar. Meltem'in intikam planı ters tepince kendini hapishanede bulur…

KEFARET SON BÖLÜM ÖZET

Ahmet'in kalp krizi geçirmesi sonrası Sinan, çocuklara ulaşır ve aileyi toparlar. Fulya dedektiflik sertifikası alır ve resmi olarak işe başlar. Münevver, Emre ile Fulya'nın barışmalarına yardımcı olur. Meltem, Zeynep ve Alp'ten intikam almak için planını devreye sokar. Ahmet uzak bir köyde Arzu ile gizlice evlenir…
KEFARET DİZİ KONUSU

Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde herşeyini kaybetti. Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep'i terk etmedi. Sinan Zeynep'e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri aldılar.KEFARET YÖNETMENİ, SENARYOSUNU KİM YAZDI?

Tür: Dram
Yapim Şirketi: 25 Film
Yapimci: Koray Şahin & Fırat Parlak
Yönetmen: Mesude Erarslan
Senaryo: Mahinur Ergun & Melih Çam
Uygulayici Yapimcı: Arzu Ersan Deligöz
Müzisyen: Saki Çimen & Uğur Ateş
Görüntü Yönetmeni: Necmettin Akdeniz
Sanat Yönetmeni: Emİne İnan Yildir
Styling (Stil Danişmanı): Nilay Koçak Meral
Kostüm Sorumlusu: Özgen Ece Hendek

OYUNCU KADROSU KEFARET

Kefaret sizisi oyuncuları arasında Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenlİ, Efe Deprem, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Enis Yildiz, Ayberk Aladar, Tolga Güleç, Lavinya Ünlüer, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu, Göktan Oktay Göztepe bulunuyor.KEFARET 35. BÖLÜM FİNAL İZLE NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Kefaret FİNAL full 29 Temmuz 2021 Perşembe günü 35. bölüm saat 20:00'de FOX TV'de yayınlanacak. Yeni bölüm gelişmeleri büyük merak uyandırdı. Dizide Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın oynadığı karakterlerin yakınlaştığı sahneler büyük ilgiyle merak ediliyor. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrolünde oynadığı Kefaret dizisi yeni bölüm, son bölüm FOXTV yayınında canlı izle ile yayınlanıyor.

Dizinin yeni bölümünde yaşanan gelişmelerde 29 Temmuz 2021 Perşembe Nurgül Yeşilçay ile Mert Fırat başrolde usta oyunculuklar sergiliyor ve Kefaret yani bölüm izle, Kefaret FİNAL 35. bölüm izle seçenekleri bulunuyor.
KEFARET DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

İstanbul'da çekimleri yapılan Kefaret dizisi Sarıyer gibi göl ve orman bölgelerinin yanı sıra Nişantaşı lüks semtlerde çekiliyor.

KEFARET SON BÖLÜM İZLE


Daha fazla göster
yukarı ok