Kazara Aşk 12. bölüm izle (YENİ BÖLÜM) tek parça

Kazara Aşk 12. bölüm izle Star TV ekranlarında Perşembe yeni bölüm ekranlara geliyor ve merakla bekleniyor. Star TV Kazara Aşk yeni bölüm ekranlarda ve Kazara Aşk kesintisiz tek parça, Kazara Aşk son bölüm, Kazara Aşk 12. bölüm 23 Eylül Perşembe detayları haberimizde...

23 Eylül 2021 11:15
Kazara Aşk 12. bölüm izle (YENİ BÖLÜM) tek parça
Kazara Aşk yeni bölümü olan 12. bölümle Star TV ekranlarında full Hd olarak izlenebiliyor. Yeni bölüm Kazara Aşk dizisinde yine birbirinden ilginç olaylar yer alırken yaşanan büyük aşkın detayları da anlatılıyor. Star TV'de yayınlanan Kazara Aşk dizisinde Şimal ve Civan'ın başından geçenleri Ümit Kantarcılar ile Sude Zülal Güler yeni bölüm izle yer alıyor.
Kazara Aşk son bölüm Star TV'de 23 Eylül Perşembe saat 20:00'de yayınlanıyor.

KAZARA AŞK 12. BÖLÜM İZLE CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYIN

KAZARA AŞK 12. BÖLÜM ÖZETŞimal, Civan'la beklenmedik yakınlaşmalarından etkilenmiştir. Fakat kendisinin de Civan'a karşı bir şeyler hissettiği gerçeğini kabullenemez. Üstelik Civan'ın aşk itirafının, şirketi geri kazanmak için yaptığı yeni bir hamleden ibaret olduğunu düşünüyordur. Civan ise Şimal'i aşkına inandırmak, onun kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Civan'ın, Şimal'e kavuşma hayalleri, babasının ikisinin evliliğiyle ilgili verdiği kararla alt üst olur. Tahsin, onun aslında Nazlı ile evli olduğunu öğrendikten sonra Civan'ın herkesi ve özellikle Şimal'i daha fazla kandırmasına kesinlikle izin vermeyecektir. Civan, babasının kesin talebi ile Şimal'e aşkı arasında sıkışıp kalır. 


KAZARA AŞK 11. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Şimal, Tahsin'in hamile olmadığını öğrenmesiyle her şeyin bittiğini düşünür. Ancak Tahsin onun düşündüğü gibi bir tepki vermez. Bu çirkin yalandan Şimal'i değil oğlunu sorumlu tutuyordur. Ve Şimal'e kendisiyle birlikte hareket edip Civan'a iyi bir ders vermek için bir teklifte bulunur. Onlar gizli planlarını uygulamaya hazırlanırken, bütün bunlardan habersiz olan Civan'ın ise bambaşka bir gündemi vardır… Civan, Şimal'e karşı bir şeyler hissetmeye başladığını fark ediyordur. Başta bu fikirden kaçmaya çalışır. Tam Şimal'e aşık olduğunu kabullendiğinde ise Şimal'in Tahsin'le oynadığı oyun yüzüne tokat gibi çarpar. Üstelik onun Şimal'e aşık olduğunu anlayan biri daha vardır ve bu kişi Nazlı'dan başkası değildir. Civan, Şimal'in kendisini oyuna getirmesinin kızgınlığı ile ona olan hisleri arasında cebelleşirken artık Civan'ı kaybettiğinden emin olan Nazlı ise aradan sessiz sedasız çekilmemeye kararlıdır…
KAZARA AŞK OYUNCULAR

Kazara Aşk dizisinin oyuncuları: Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alırken, başarılı oyuncu kadrosunda ise; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz yer alıyor.

SON BÖLÜM KAZARA AŞK İZLE

Daha fazla göster
yukarı ok