Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
21 Mart 2024 Perşembe 20:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Güney Kıbrıs
1
Letonya
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Güney Kıbrıs - Letonya arasındaki maçlar - 21 Mart 2024 Perşembe 20:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Güney Kıbrıs
Genel
İç saha
Dış saha
25.03.24
CLF
Sırbistan
0-1
21.03.24
CLF
Letonya
1-1
19.11.23
CLF
Litvanya
1-0
16.11.23
EUC
İspanya
1-3
15.10.23
EUC
Gürcistan [D]
4-0
12.10.23
EUC
Norveç
0-4
12.09.23
EUC
İspanya [D]
6-0
08.09.23
EUC
İskoçya
0-3
20.06.23
EUC
Norveç [D]
3-1
17.06.23
EUC
Gürcistan
1-2
25.03.24
CLF
Sırbistan
0-1
21.03.24
CLF
Letonya
1-1
19.11.23
CLF
Litvanya
1-0
16.11.23
EUC
İspanya
1-3
12.10.23
EUC
Norveç
0-4
08.09.23
EUC
İskoçya
0-3
17.06.23
EUC
Gürcistan
1-2
16.11.22
CLF
Bulgaristan
0-2
24.09.22
NAL
Yunanistan
1-0
05.06.22
NAL
Kuzey İrlanda
0-0
15.10.23
EUC
Gürcistan [D]
4-0
12.09.23
EUC
İspanya [D]
6-0
20.06.23
EUC
Norveç [D]
3-1
28.03.23
CLF
Ermenistan [D]
2-2
25.03.23
EUC
İskoçya [D]
3-0
20.11.22
CLF
İsrail [D]
2-3
27.09.22
NAL
Kosova [D]
5-1
12.06.22
NAL
Kuzey İrlanda [D]
2-2
09.06.22
NAL
Yunanistan [D]
3-0
24.03.22
NAL
Estonya [D]
0-0
Letonya
Genel
İç saha
Dış saha
26.03.24
CLF
Linheştayn
1-1
21.03.24
CLF
Güney Kıbrıs [D]
1-1
21.11.23
CLF
Polonya [D]
2-0
18.11.23
EUC
Hırvatistan
0-2
15.10.23
EUC
Türkiye [D]
4-0
12.10.23
EUC
Ermenistan
2-0
11.09.23
EUC
Galler
0-2
08.09.23
EUC
Hırvatistan [D]
5-0
19.06.23
EUC
Ermenistan [D]
2-1
16.06.23
EUC
Türkiye
2-3
26.03.24
CLF
Linheştayn
1-1
18.11.23
EUC
Hırvatistan
0-2
12.10.23
EUC
Ermenistan
2-0
11.09.23
EUC
Galler
0-2
16.06.23
EUC
Türkiye
2-3
19.11.22
CLF
İzlanda
8-9
16.11.22
CLF
Estonya
6-4
22.09.22
NAL
Moldova
1-2
06.06.22
NAL
Linheştayn
1-0
03.06.22
NAL
Andora
3-0
21.03.24
CLF
Güney Kıbrıs [D]
1-1
21.11.23
CLF
Polonya [D]
2-0
15.10.23
EUC
Türkiye [D]
4-0
08.09.23
EUC
Hırvatistan [D]
5-0
19.06.23
EUC
Ermenistan [D]
2-1
28.03.23
EUC
Galler [D]
1-0
22.03.23
CLF
İrlanda [D]
3-2
25.09.22
NAL
Andora [D]
1-1
14.06.22
NAL
Linheştayn [D]
0-2
10.06.22
NAL
Moldova [D]
2-4
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.