(BU AKŞAM TV'DE İLK KEZ) Cinayet Süsü izle 22 Eylül Çarşamba izle saat 20:00

Cinayet Süsü ATV'de ilk kez televizyon ekranlarında yayınlanıyor ve şimdiden büyük izlenme oranları yakalamış durumda. Cinayet süsü atv konusu yanı sıra oyuncuları, yönetmeni, afişi, sinemada, fragman, izle gibi detayları da elde edebileceğiniz derlememizi gerçekleştirdik. Cinayet Süsü konusu belli oldu ve artık ATV platformu üzerinden izlenebilecek duruma geldi. Sevilen filmin yönetmeni Ali Atay'ın röportajında da belirttiği gibi çok komik bir film olan Cinayet Süsü film ATV film konusu sayesinde oyuncuların da başarılı performansını gözler önüne seriyor.

22 Eylül 2021 09:50
(BU AKŞAM TV'DE İLK KEZ) Cinayet Süsü izle 22 Eylül Çarşamba izle saat 20:00
Cinayet Süsü film konusu ile birlikte artık merakla beklenen filmin ATV'de yayınlanmaya başladığını öğrendik. Bu şekilde gülmek isteyenler için uygun komedi filmi sayesinde Cinayet Süsü için başarılı oyuncuların yer aldığı film ATV'de yayınlanıyor.
CİNAYET SÜSÜ FİLM AFİŞİCİNAYET SÜSÜ FİLM FRAGMANI

CİNAYET SÜSÜ OYUNCULARI KİMLER?

Atay'ın senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi ile birlikte yazdığı komedi türündeki filmin başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür oynuyor.

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ RESMİ INSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ NETFLIX ÜZERİNDEN RESMİ OLARAK İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ KONUSU

Ali Atay'ın yönetmenliğini üstlendiği Cinayet Süsü, gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediyor.İstanbul Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri günün birinde hiç alışık olmadıkları bir cinayet vakasıyla karşılaşırlar. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan ekip olaya el koyar. Ancak tuhaf cinayetler birbiri ardına gelmektedir. Ekibin elinde ne bir delil, ne de bir ipucu vardır. Sinirler gerilmeye, amirler rahatsız olmaya başlar. Vakalar arttıkça basının ve halkın ilgisi de yoğunlaşmaktadır. Bu durum Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı yaratır. Sonunda Emniyet Genel Müdürü, Amerika'dan gelen "suç uzmanı" Dizdar Koşu'yu da rehberlik etmesi için başkomiser Emin'in ekibine atar.

Telaş, baskı ve çaresizlik altında ezilen Emin ve arkadaşları, Türkiye'nin gördüğü en tuhaf seri cinayet zincirini, olabilecek en ters köşe yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Sonunda tek bir soru kalmıştır: katil mi pes edecek, yoksa polisler mi?CİNAYET SÜSÜ FİLMİ DETAYLI ANLATIMI

Ali Atay'ın yönetmenliğini üstlendiği "Cinayet Süsü", gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediniyor. 

Cinayet Süsü, gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir vaka ile karşı karşıyadır. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiçbir delil ve ipucuna ulaşamaz

YÖNETMEN ALİ ATAY CİNAYET SÜSÜ FİLMİNİ ANLATTI

Filmlerinizde Tarantino etkisinden bahsedebilir miyiz?

Etkisi demeyelim ama, onları çarpıştıralım bakalım ne oluyor. Onun sebebi de şu, seyirciye bir yerden yaklaşmak istiyorum. Bir muhabbete dalmak gibi. Orada bir şeyler konuşuluyor ve ben uzakta duruyorum, bakayım şunların içine gireyim de böyle 'naber' diyeyim. Onların yanına, onların da bildiği bir mevzuyla nasıl yaklaşabilirim düşüncesi.Bu film bir şeye benzemesin gibi bir derdimiz de yok. Benzesin önemli değil. Biz eli yüzü düzgün, bir derdi olan, yavaşça kendini daha iyi ifade edebilen bir alanda film yapıyor olalım. Bizim asıl derdimiz bu.

"ASLOLAN ŞEY DURUM YARATMAK"

Hikayelerinizi oluştururken ilhamınız nedir? Örneğin 'Cinayet Süsü' filmi nasıl ortaya çıktı?

Aslında hiç öyle özel anlarda çıkmıyorlar. İlk filmle ilgili çok basit bir hikaye kuralım dedim. Yani 'Neşeli Günler'i Hollywood filmi gibi yapalım. Böyle vurdulu kırdılı yapalım. Yani 'Neşeli Günler' içine Tarantino'nun filmlerini yapıştıralım falan. Ne bulduğunun, hikayenin ne olduğunun hiçbir önemi yok. O hikayeyi nasıl yaptığının önemi var.Cinayet Süsü nasıl çıktı biliyor musun? Oturduk nasıl yapacağız diye. Polisiye yapalım dedim. Başladık. Sonra gelişiyor hikaye. Aslolan şey durum yaratmak. Oyuncuları içine atacağın durumu belirlemek için senin önce bir atmosferi kurman gerekiyor. Dünya bir toz bulutuydu ya, oradan başlıyor hikaye. Sonra oyun alanını kurar gibi kuruyoruz ve bunu telefonda yapıyoruz.Gece 10'da, 'selamün aleyküm' diye başlıyor, sabahlara kadar muhabbet ediyoruz. Bir mevzu üzerine 3 ay boyunca sadece konuşuyoruz. Sahneler birikiyor, Feyyaz onları not alıyor. İşte ben yürüyerek konuşuyorum. Aziz Londra'da yaşıyor, sesi bir gidiyor, bir geliyor, sesi sünüyor ara ara. Bu şartlarda yazıyoruz yani. Ben ona gülüyorum, Feyyaz gülüyor, Aziz'in sesinin gelmesini beklerken biz Feyyaz'la konuşuyoruz bir yandan. Böyle mesai harcıyoruz aslında. Mesaimiz tamamen bu yönde. Ofiste çalışmayı denedik Feyyaz'la, beceremedik. Olmuyor, bir süre sonra bir çay mı içsek falan diyerek kalkıp başka yere gidiyoruz.

CİNAYET SÜSÜ FİLM EKİBİYLE RÖPORTAJ VİDEOCİNAYET SÜSÜ FİLMİ RESMİ FACEBOOK HESABI İÇİN TIKLAYIN
Daha fazla göster
yukarı ok