(ALEV ALEV YENİ BÖLÜM) Show TV kesintisiz tek parça full Alev Alev 13. bölüm

Alev Alev Show TV'de yayınlanan Alev Alev dizisi 13. bölümü izleyici Perşembe günü yayınlanacak. Büyük bir izleyici kitlesi olan Alev Alev 13. bölüm son bölüm izlemek isteyenler için yeni bölüm ekranlara geliyor. Show TV dizilerinden Alev Alev Youtube 4 Şubat Perşembe son bölüm izleyicileri arasında büyük beğeni kazandı.İzle Alev Alev 13. bölümü ile Show TV ekranlarında izleyiciyle yeni bölümüyle 4 Şubat Perşembe günü buluşacak. Televizyon ekranlarında Show TV 13. bölüm izlemek için ekran başına geçti.

04 Şubat 2021 13:10
(ALEV ALEV YENİ BÖLÜM) Show TV kesintisiz tek parça full Alev Alev 13. bölüm
Alev Alev yeni bölümüyle 4 Şubat Perşembe günü ShowTV'de yayınlanacak. Yeni bölümde yine beklendiği gibi heyecan dorukta olacak Alev Alev 13. bölümde vatandaşlar merakla yayın saatinin gelmesini bekliyor. Sevilen dizi Alev Alev Perşembe 4 Şubat gününde saat 20:00'de ekranlara gelecek ve canlı izle tek parça youtube olarak da izlenebilecek. Show TV Alev Alev 13. bölüm izle, Alev Alev son bölüm yayınlanıyor. İzleyicilerin merakla beklediği Alev Alev canlı yayın vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. 
Alev Alev 13. bölüm 4 Şubat 2021 Perşembe saat 20:00'de Show TV izle yayınlanacak.

ALEV ALEV 13. BÖLÜM İZLE SHOW TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


ALEV ALEV YENİ BÖLÜM ÖZET, 13. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cemre'nin kızıyla beraber keyifli dakikalar yaşadığı tanıtımda Çelebi, Güneş ile birlikte vakit geçirebilmesi için Cemre'ye eve dönmesini ve boşanma davasından vazgeçmesini şart koşarken, Cemre'nin seçimi merakla bekleniyor. Ozan'ın yeni bir işe başladığı görülürken, Ömer ile birlikte kavgaya karıştığı anlar dikkat çekiyor. Rüya duyduklarından sonra babasından hesap sorarken, Ali'yi hapishanede ziyarete giden Çiçek'in maskesini çıkarması ise büyük heyecan uyandırıyor. Yüzündeki yaraların iyileştiği görülen Çiçek'in mutluluğu seyircileri de derinden etkileyecek.

ALEV ALEV 13. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA SHOW TV FULL YAYIN
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
ALEV ALEV SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZET

Çelebi'ye karşı büyük bir koz elde eden Cemre, kızı Güneş ile kavuşmaya bir adım daha yaklaştı. Hem Çelebi'nin boşanmayı kabul etmesi hem de Tomris'in yardımıyla akıl sağlığı yerinde raporunu alması Cemre'yi daha da güçlendirdi. Ali'den bir türlü haber alamayan Çiçek ise İskender'in karşısına çıktı ancak Ali'yi, İskender'in elinden kurtaramadı. Bunun üzerine Rüya'dan yardım isteyen Çiçek'e destek gecikmedi. Rüya, Ozan ve Ömer, Ali'yi İskender'in kaçırdığını herkese duyurmak için haber yaptırmaya karar verdi. Üçü el birliğiyle haberi basıp duyurmayı başardı ancak bu hamle İskender'i durdurmaya yetmedi. Ali yüzünden Şimal'den zaten şüphelenen İskender, hem gördükleri hem de Çelebi'den duyduklarıyla artık bir şeyler olduğundan iyice emin oldu.Ali'yi alması için Çiçek'i çağıran İskender, Çiçek'ten maskesini çıkarmasını istedi. Ali'nin hayatı tehlikede olduğu için çaresiz kalan Çiçek sonunda maskeyi çıkardı ve büyük yüzleşme gerçekleşti. İskender, Çiçek'in hayatta olduğunu öğrendi. Bu gelişme başta Tomris'in olmak üzere herkesin hayatında her şeyi alt üst etti. İskender, tüm basın mensuplarını toplayarak Çiçek'i insanların karşısına çıkardı ve yaşadığını gösterdi. İskender'in masum olduğunu ve onu bıçaklayanın Ali olduğunu söyleyen Çiçek, Kayabeyli ailesini herkesin önünde bir kez daha akladı. Tüm bu anlara şahit olan Rüya da Çiçek'in yaşadığını kendi gözleriyle gördü. Çiçek'in hala hayatta olduğunu herkes öğrenirken, bu durumun tüm dengeleri ne yönde değiştireceği şimdiden büyük merak konusu oldu.


ALEV ALEV SHOW TV 6. BÖLÜMDE NE OLDU?


Son bölüm Alev Alev 6. bölüm konusu Ömer'in saldırıya uğramış halinin dikkat çektiği tanıtımda Ozan, Ömer'e karakolda ifade vermesi gerektiğini söylüyor ancak Ömer'in cevabı yapılanların hesabını sormak için harekete geçeceğini gösteriyor.

ALEV ALEV NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin bir çok bölümü Büyükçekmece'deki Alkent 2000 sitesinde çekiliyor. Dizinin ilk bölümündeki yangın sahnesi ise İstanbul Şile'de bulunan meşhur Ağlayankaya plajında gerçekleşirken Beykoz ayakkabı fabrikasında çekilmiştir.

SON BÖLÜM ALEV ALEV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINALEV ALEV DİZİ KONUSU

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek.Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi'nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.

 

ALEV ALEV 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Show TV'de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev'in merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Rüya'nın Ömer'in avukatı olduğu için tepki çektiği tanıtımda Çiçek'ten "Sen benim katilimsin!" sözlerini duyan İskender şoke oluyor. Çelebi'nin, Ozan'ın evinde saklanan Cemre'yi bulduğu anlarda tansiyon yükselirken Cemre, giderek köşeye sıkışıyor.


ALEV ALEV 3. BÖLÜM ÖZET

Alev Alev 3. Bölüm Fragmanı yayında! Cemre ve Güneş'in kaçtıktan sonraki neşeli hallerinin ekrana geldiği tanıtımda Çelebi, Cemre'ye yardım eden herkesin peşine düşüyor. Ömer, sarnıcı yakma şüphesiyle gözaltına alınırken Rüya, avukatı olarak desteğini hemen gösteriyor. Tomris'in Şimal'den başka biri olma şansı vermediği Çiçek'in nasıl bir çıkış yolu bulacağı merakla beklenirken, Cemre'nin Ozan'ın kollarına düştüğü anlar "Cemre'ye ne oldu?" sorusunu akıllara getiriyor.

ALEV ALEV OYUNCULARI

Cemre: Demet Evgar
Çiçek: Hazar Ergüçlü
Rüya: Dilan Çiçek Deniz
Çelebi: Cem Bender
Ozan: Berkay Ateş
Ömer: Cihangir Ceyhan
İskender: Berker Güven
Ali: Toprakcan Adıgüzel
Bülent: Cem Sürgit
Korkut: Yiğit Sertdemir
ve
Tomris: Zuhal OlcayALEV ALEV SON BÖLÜM İZLE

Rüya'nın üzgün hali izleyenleri derinden etkiliyor. Cemre ise akıl sağlığı raporunun çıktığını söyleyince ÇElebi'den aldığı şaşırtıcı cevap karşısında sinirine hakim olamıyor. İskender ise Tomris'e kendisini bıçaklayan kişinin Ali olduğunu söylerken "Gerçek ortaya çıkacak mı?" sorusunun cevabı büyük merak uyandırıyor.SON BÖLÜM ALEV ALEV İZLE YENİ BÖLÜM

Son bölüm Alev Alev izleyici ile bugün buluşuyor. Dizi Alev Alev içinde izleyiciler yine çok heyecanlı son bölüm izlemeye koyulacaklar. Alev Alev son bölümde yaşananlar için canlı izle yayın tarihi saati gibi detaylar öğrenebilirsiniz.

ALEV ALEV YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?Televizyonda ShowTV'de ekranlara gelecek olan Alev Alev ShowTV 13. bölüm canlı izle seçeneği de bulunuyor. Yeni bölüm Alev Alev 4 Şubat Perşembe saat 20:00'de son bölüm Alev Alev Youtube öncesinde 13. bölüm Show TV yayınlanacak.

4 Şubat Perşembe günü yayınlanacak Alev Alev canlı yayın izle son bölümde yine ilginç olaylar yaşanacak. Merak ettiğiniz dizi Alev Alev Youtube yeni bölüm, Alev Alev son bölüm, Alev Alev fragman tanıtım, yönetmen, senarist, oyuncu kadrosu ve her şeyi haberimizde bulabilirsiniz.
SHOW TV DİZİSİ ALEV ALEV YÖNETMEN, SENARİST, YAPIMCI KİM?

Yönetmen: Ahmet Katıksız
Senarist: Burcu Görgün 
Besteci: Toygar Işıklı
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış
Sanat Yönetmeni: Emre Yurtseven & Meral Efe Yurtseven
Kostümler: Burcu Şener
Kurgucu: Ulaş Cihan Şimşek

ALEV ALEV HANGİ DİZİDEN ALINTI

Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgiyle takip edilen Alev Alev dizisinin uyarlama olduğu biliniyor. Show TV dizisi Alev Alev hangi diziden uyarlama, Alev Alev hangi filmden uyarlama sorusunun cevabı, Alexandre Laurent'nin yönettiği TV dizisi "BAZAR DE LA CHARITE" ve orijinal hikayesinden uyarlama olarak açıklanmıştır.

Daha fazla göster
yukarı ok