12-15 Haziran BİM aktüel indirimli ürünler Bayram kampanyası 2018 BİM aktüel ürünler listesi yayınlandı

12-15 Haziran BİM aktüel indirimli ürünler Bayram kampanyası 2018 BİM aktüel ürünler listesi yayınlandı! BİM market indirim kataloğunda kaliteli ürünler bulabilirsiniz.

14 Haziran 2018 12:15
12-15 Haziran BİM aktüel indirimli ürünler Bayram kampanyası 2018 BİM aktüel ürünler listesi yayınlandı
BİM aktüel ürünler kataloğu 12 Haziran 15 Haziran BİM aktüel indirim listesinde neler var? Vatandaşların merak ettiği BİM aktüel indirimli ürünleri neler? 12 Haziran 15 Haziran 2018 BİM market indirimde yok yok! Her hafta yeni ürünlerle karşımıza çıkan BİM market indirimleri kaldığı yerden devam ediyor. Ramazan ayı boyunca yayınlanan Bim aktüel indirimler resmen başımızı döndürdü. Almayı düşündüğümüz ya da alışveriş listemize eklediğimiz tüm ihtiyaçlarımızı, marketlerin aktüel indirimli katalog sayfalarında rahatlıkla bulduk. Ramazan ayında bütçemize katkıda bulunabilmek için canla başla çalışan marketlerimize tekrar teşekkür ederiz. Elbette ki bu marketler içinde takipçisi en çok olan BİM Aktüel'in, kampanyaları ile yarattığı ucuzluk keyfini görmemezlikten gelemeyiz. BİM aktüel Ramazan ayının son kampanyasını, BİM Aktüel yeni katalog sayfası ile tanıttı.BİM Aktüel Salı günü başlayacak olan Ramazan Bayramı özel kampanyası merakla bekleniyor. Binlerce takipçisini her hafta yayınladığı harika aktüel indirimli ürünler ile mutlu etmeyi başaran Bim aktüel, ucuz ve kaliteli alışverişin tek adresi diyebiliriz. Bayram alışverişlerinde de marketimi değiştirmem diyenlerin tercihinin yine BİM aktüel marketten yana olacağını biliyoruz. İşte merak edilen BİM aktüel ürünler kataloğu 12 Haziran 15 Haziran listesi…

BİM 12-15 HAZİRAN 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİNDE NELER VAR?

12 Haziran Bim fırsat ürünlerini incelediğimizde Babalar Günü'nün etkilerini fazlası ile görüyoruz. Su geçirmez tasarıma sahip Timberland Erkek Kol Saati 109 TL. Ultra keskin paslanmaz çelik bıçaklara sahip, şarjlı kullanım olanağı sunan Braun Erkek Bakım Seti 99 TL. Hakiki deriden üretilmiş Bay Ayakkabı 39,90 TL. Farklı renklerde Erkek Polo Yaka Tshirt 14,90 TL. Farklı bedenlerde Erkek Spor Gömlek 24,90 TL. 12 Haziran Bim aktuel kataloğunu incelediğimizde Bim Babalar Günü İndiriminin bu kadarla sınırlı kalmadığını görüyoruz. Original Brut Erkek Parfüm 34,90 TL. Adidas Erkek Deodorant 10,90 TL. Tıraş Sonrası Balsam 3,45 TL. 6 adet yedek bıçağı ile birlikte Tıraş Makinesi 18,90 TL. 12 Haziran 2018 Bim kataloğunda sadece Babalar Günü Özel ürünleri yer almıyor. Temel tüketim malzemelerinin de geniş yer kapladığı Bim aktüel ürünler kataloğunda Ayçiçek Yağı 23,90 TL. Tuvalet Kağıdı 19,95 TL. Duru Kalıp Sabun 5,95 TL. Signal Ağız Bakım Seti 9,90 TL.

Bim aktüel 12 Haziran 2018 aktüel kataloğunda yer alan indirimli ürünler bu kadarla sınırlı değil. 15 Haziran Bim kataloğunun da birleşmesi ile 12 Haziran Salı günü müşterileri harika ürünler bekliyor. Tekerlekli ve metal çekçekli Büyük Boy Valiz 59,90 TL. Paşabahçe Borcam Kapaklı Tencere 14,90 TL. Desenli Çelik Termos 24,90 TL. Led aydınlatmalı tekerleklere sahip Scooter 75 TL. 12 parçadan oluşan Desenli Çay Seti 29,90 TL. Bimde bu hafta geçerli olacak 12 Haziran kataloğunda bayanları sevindirecek ürünler de var. Seramik tabanlı, şok buhar özellikli, su damlatmaması için özel tasarlanmış Fakir Buharlı Ütü 99 TL. Ütü Masası 59,90 TL. Çift Kişilik Nevresim Takımı 79 TL. Tek Kişilik Pike 17,90 TL. Yeni kampanya döneminde Bim reyonlarında yerlerini alacak olan ürünler arasında Şeker Bayramı'na özel ürünler de yer alıyor.

Bim Aktüel Bayrama özel kampanyasında gerçekten çok güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Özellikle bu hafta ki Bim aktüel haftanın önerileri çeşit çeşit indirimli ürünlere yer veriyor. Sony taşınabilir şarj cihazı, kapaklı borcam, scooter, desenli çay seti, taban boyalı meşrubat bardağı, renkli cam tabaklar, desenli çelik termos, tuzluk baharatlık aklınıza gelmeyecek daha birçok indirimli ürün BİM'in bu haftaki önerileri arasında bulunuyor. Burada yazamadığımız diğer sürpriz önerileri görmek için kampanyaya ait Bim aktüel katalog sayfasını mutlaka inceleyiniz.

BİM SAHİBİ MUSTAFA LATİF TOPBAŞ KİMDİR?

Mustafa Latif Topbaş 1944 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ahmet Afif Topbaş'ın kardeşidir. Evli ve 4 çocuk sahibi olan Mustafa Latif Topbaş'ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker'in torunu Ali Ülker ile evlidir. Mustafa Latif Topbaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile hiçbir akrabalık ilişkisi yoktur.

Mustafa Latif Topbaş, Bahariye Mensucat A.Ş. adında tekstil sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinin ortakları ve yöneticilerinden biri olarak 1961 yılında iş hayatına başlamıştır. İlerleyen zamanlar da muhtelif sanayi ve ticaret şirketlerinde kurucu ve idareci olarak görev yapmıştır. Cüneyt Zapsu ve kardeşi Aziz Zapsu'nun 1994 yıllarında kurmuş oldukları BİM (Birleşik Marketler A.Ş)'in kurucu ortakları arasında Mustafa Latif Topbaş da yer almıştır. Burada İdare Meclisi Başkan Vekili olarak görev almıştır. 2005 yılından itibaren İdare Meclis Başkanlığı, 2010 yılından itibaren ise İcra Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

1996 yılında, Mustafa Topbaş, Ülker ailesi ile ortak Ak Gıda'yı kurdu. Mustafa Latif Topbaş'ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker'in torunu Ali Ülker ile evlidir.


BİM HAKKINDA

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye'deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2017 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 472 (+23 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2017 yıl sonu itibariyle Türkiye'de 6.074 (FİLE ile 6.118) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2017 yılında 53 yeni mağaza açarak 382 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2017 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır'da 50 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 265 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Kaynak: Star
Daha fazla göster
yukarı ok