Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
19 Ağustos 2023 Cumartesi 17:30
Lig:
FNL
Sokol Saratov
1
Khimki
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Sokol Saratov - Khimki arasındaki maçlar - 19 Ağustos 2023 Cumartesi 17:30 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Sokol Saratov
Genel
İç saha
Dış saha
28.04.24
NL2
Yaroslavl [D]
1-0
24.04.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
0-2
20.04.24
NL2
Leningradets [D]
0-2
14.04.24
NL2
Torpedo Moscow
0-2
07.04.24
NL2
Rodina
1-1
30.03.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
3-1
18.03.24
NL2
Akron Togliatti [D]
2-0
10.03.24
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
0-0
02.03.24
NL2
Dynamo Makhachkala
1-0
25.11.23
NL2
PFC Kuban
1-3
24.04.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
0-2
14.04.24
NL2
Torpedo Moscow
0-2
07.04.24
NL2
Rodina
1-1
02.03.24
NL2
Dynamo Makhachkala
1-0
25.11.23
NL2
PFC Kuban
1-3
13.11.23
NL2
Arsenal Tula
0-3
28.10.23
NL2
Akron Togliatti
0-1
14.10.23
NL2
Neftekhimik
2-2
02.10.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz
0-0
09.09.23
NL2
KamAZ
1-1
28.04.24
NL2
Yaroslavl [D]
1-0
20.04.24
NL2
Leningradets [D]
0-2
30.03.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
3-1
18.03.24
NL2
Akron Togliatti [D]
2-0
10.03.24
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
0-0
19.11.23
NL2
Neftekhimik [D]
0-0
05.11.23
NL2
Tyumen [D]
2-0
22.10.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
5-3
08.10.23
NL2
Arsenal Tula [D]
3-0
23.09.23
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
2-0
Khimki
Genel
İç saha
Dış saha
28.04.24
NL2
Torpedo Moscow [D]
1-2
24.04.24
NL2
KamAZ
1-0
19.04.24
NL2
Rodina [D]
1-2
13.04.24
NL2
Yaroslavl
0-1
08.04.24
NL2
Arsenal Tula
3-2
02.04.24
RCU
FC Rostov
6-7
30.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
4-1
18.03.24
NL2
Neftekhimik
1-3
12.03.24
RCU
FC Krasnodar
2-0
09.03.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
0-2
24.04.24
NL2
KamAZ
1-0
13.04.24
NL2
Yaroslavl
0-1
08.04.24
NL2
Arsenal Tula
3-2
02.04.24
RCU
FC Rostov
6-7
18.03.24
NL2
Neftekhimik
1-3
12.03.24
RCU
FC Krasnodar
2-0
04.03.24
NL2
Tyumen
3-0
26.11.23
NL2
SKA-Khabarovsk
0-0
12.11.23
NL2
Akron Togliatti
2-2
01.11.23
RCU
Dinamo Vladivostok
4-0
28.04.24
NL2
Torpedo Moscow [D]
1-2
19.04.24
NL2
Rodina [D]
1-2
30.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
4-1
09.03.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
0-2
20.02.24
CSKA Moskova [D]
3-0
20.11.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
1-4
05.11.23
NL2
Chornomorets [D]
1-3
22.10.23
NL2
KamAZ [D]
2-2
02.10.23
NL2
Akron Togliatti [D]
0-2
17.09.23
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
3-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.