Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
03 Temmuz 2021 Cumartesi 15:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Hriste Slatinice
Sigma Olomouc
2
Sered
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Sigma Olomouc - Sered arasındaki maçlar - 03 Temmuz 2021 Cumartesi 15:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Sigma Olomouc
Genel
İç saha
Dış saha
19.12.21
CZL
Zlín
1-1
12.12.21
CZL
Ceské Budejovice [D]
2-1
04.12.21
CZL
Slavia Prag
0-1
27.11.21
CZL
FK Pardubice [D]
1-5
20.11.21
CZL
Hradec Králové
2-2
06.11.21
CZL
Viktoria Plzen [D]
0-0
30.10.21
CZL
Slovacko
0-3
27.10.21
CZL
Slavia Prag [D]
1-0
23.10.21
CZL
Slovan Liberec [D]
2-0
17.10.21
CZL
Karviná
2-0
19.12.21
CZL
Zlín
1-1
04.12.21
CZL
Slavia Prag
0-1
20.11.21
CZL
Hradec Králové
2-2
30.10.21
CZL
Slovacko
0-3
17.10.21
CZL
Karviná
2-0
17.09.21
CZL
Baník Ostrava
1-1
29.08.21
CZL
Jablonec
4-0
14.08.21
CZL
Ceské Budejovice
3-3
31.07.21
CZL
FK Pardubice
3-2
16.07.21
CLF
Arka Gdynia
1-1
12.12.21
CZL
Ceské Budejovice [D]
2-1
27.11.21
CZL
FK Pardubice [D]
1-5
06.11.21
CZL
Viktoria Plzen [D]
0-0
27.10.21
CZL
Slavia Prag [D]
1-0
23.10.21
CZL
Slovan Liberec [D]
2-0
02.10.21
CZL
Bohemians 1905 [D]
2-0
26.09.21
CZL
Teplice [D]
0-0
12.09.21
CZL
Mladá Boleslav [D]
3-3
21.08.21
CZL
Zlín [D]
1-4
24.07.21
CZL
Sparta Prag [D]
3-2
Sered
Genel
İç saha
Dış saha
18.12.21
SUL
Spartak Trnava
0-1
11.12.21
SUL
Tatran Liptovsky Mikulás [D]
1-1
04.12.21
SUL
Trencín
4-2
29.11.21
SUL
Slovan Bratislava [D]
2-0
20.11.21
SUL
Pohronie
3-1
06.11.21
SUL
DAC [D]
1-3
30.10.21
SUL
Ruzomberok [D]
3-1
22.10.21
SUL
Zilina
1-1
16.10.21
SUL
Zlaté Moravce [D]
2-2
02.10.21
SUL
Senica
2-1
18.12.21
SUL
Spartak Trnava
0-1
04.12.21
SUL
Trencín
4-2
20.11.21
SUL
Pohronie
3-1
22.10.21
SUL
Zilina
1-1
02.10.21
SUL
Senica
2-1
25.09.21
SUL
Zemplín Michalovce
0-1
11.09.21
SUL
Tatran Liptovsky Mikulás
2-0
02.09.21
CLF
Floridsdorfer AC
2-0
22.08.21
SUL
Slovan Bratislava
0-1
08.08.21
SUL
DAC
1-0
11.12.21
SUL
Tatran Liptovsky Mikulás [D]
1-1
29.11.21
SUL
Slovan Bratislava [D]
2-0
06.11.21
SUL
DAC [D]
1-3
30.10.21
SUL
Ruzomberok [D]
3-1
16.10.21
SUL
Zlaté Moravce [D]
2-2
17.09.21
SUL
Spartak Trnava [D]
2-0
28.08.21
SUL
Trencín [D]
0-0
14.08.21
SUL
Pohronie [D]
1-1
25.07.21
SUL
Zilina [D]
3-0
17.07.21
CLF
Zlaté Moravce [D]
2-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.