Sporx Extra Arama Logo

Ölmeden önce oğluna "Ramos" ismini koyan ailenin hikayesi...Sergio Ramos, İsrail - İspanya maçının ardından yaptığı hareket ile alkış aldı. İspanyol futbolcu, 2 ay önce öldürülen polis memuru Hail Sethawi'nin ailesini ziyaret etti. Sergio Ramos'un büyük bir hayranı olan Hail Sethawi, hayatını kaybetmeden önce oğluna 'Ramos' ismini koymuştu.

Hail Sethawi'nin ailesini ve 2 hafta önce doğan bebeğini ziyarete giden Sergio Ramos, kendi ismini taşıyan bebeğe İspanyol forması hediye etti.''HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜN''

Ramos'un ziyaretinin ardından Sethawi ailesi, teşekkür mesajı yayımlarken ''Sevgili Ramos, hayallerimizi gerçeğe dönüştürdüğün için teşekkürler. Sethawi ailesi olarak bu yaptığın hareketten dolayı son derece müteşşekiriz'' sözlerini kullandı.

''BUNU SENİN İÇİN YAPTIK KARDEŞİM''

Hayatını kaybeden polis memuru Hail'in abisi Husam ise Facebook sayfasından yaptığı paylaşımda ''Sevgili kardeşim, hayallerinin gerçek olduğunu söylemek isterim sana. Senin küçük oğlun Ramos, efsane Sergio Ramos ile tanıştı. Bunu senin için yaptık kardeşim. Ramos sadece iyi bir futbolcu değil, aynı zamanda iyi bir adammış. Bunu dünyada senden fazla isteyen biri yoktu'' dedi.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın