Masterchef yeni bölüm izle, masterchef son bölüm

Masterchef yarışması son bölüm izlemek için doğru siteyi bulmanız için yardımcı olmak amacıyla gerekli bilgileri derledik. Ünlü şeflerin yemekleri ve yarışmacıları değerlendirdiği lezzet dolu program Masterchef yeni bölüm yayınlandı ve 2020 Masterchef son bölüm izleme detayları için haberimize göz atabilirsiniz...

23 Temmuz 2020 03:09
Masterchef yeni bölüm izle, masterchef son bölüm
Masterchef Türkiye 2020 TV8'de başladı. Eleme adayları olan yarışmacılar teker teker jürinin karşısına çıkarak hünerlerini göstermek istiyor ve masterchef son bölüm her gün dikkat çekiyor. TV8 ekranlarında yayınlanan 2020 Masterchef Türkiye yarışmasında birbirinden yetenekli yemekler yarıştı ve elemeyi geçen isimleri birer birer belli oldu.

Yeni bölüm izle dendiğinde yapılan aramalar sebebiyle büyük ilgi görüyor ve ilgiyle takip ediliyor. Masterchef Türkiye yeni bölüm, Masterchef son bölüm izle şeklinde detayları haberimizde bulabilirsiniz.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜM İZLE, MASTERCHEF SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN

MASTERCHEF MEHMET YALÇINKAYA KİMDİR?

Masterchef jüri koltuğunda oturan ve renkli kişiliği, babacan tavırları ve yer yer sert kişiliği ile tanınan Mehmet Yalçınkaya, aslen Bolulu ve 45 yaşında.

2004'te İstanbul Yemek Akademisinde insan anatomisi ve sindirim sistemi üzerine eğitim aldı. 2005 yılında Amerika'nın ünlü gurme dergisi "CULINARY" de Trend Chef olarak biyografisi ve spesiyalleri yayımlandı.

Türk mutfağı ile ilgili çeşitli fuar, festival ve yarışmalarda madalya, şilt ve sertifikalar kazandı.Fransa, İtalya, Katar, Almanya ve Yunanistan gibi dünyanın farklı yerlerinde ve farklı kültürlerde Gastronomi ve Mutfak Koordinatörlüğü yaptı.

'Fusion Mutfak' akımını Türkiye' de ilk uygulayan isim olan Mehmet Yalçınkaya, dünya çapında başarılarını kanıtlamış bir isim.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜM İZLEMASTERCHEFF TÜRKİYE SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

1971'de İstanbul'da dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye'de kaldı. 25 yaşında iken 1995 senesinde Yüksek Lisans yapmak için Avustralya'ya gitmiştir. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olmuş, daha sonra master yapmıştır.
Somer Sivrioğlu, Sydney'de kuzeni ile birlikte 'Efendy' isimli bir Türk restoranı açmıştır.
Menüsünde pek çok türk lezzeti bulunan restoran yurt dışında Türk lezzetlerini temsil eden bir marka haline gelmiştir. Geçmişten günümüze, en iyi restoran, en iyi et ve en iyi lezzet ödülü gibi çok dalda ödül sahibi olmuştur. Efendy isimli restoranı Sydney'de en iyi bilinen lezzet duraklarından biri olmuştur.

"Anatolia: Adventures in Turkish Cooking" isimli bir kitabı da bulunuyor.

DANILO ZANNA KİMDİR?

Danilo Zanna, 1982 yılında İtalya'nın Prato kentinde dünyaya geldi. Ailesinin izinden giden Danilo Zanna, bir süre sonra İtalyan mutfağında harikalar yarattı. Eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye'ye yerleşmeye karar veren Zanna, kendisine bir restoran açtı.

Zahide Yetiş'in programında şeflik yapmaya başlayan Danilo Zanna, Türkçe'yi kendisini ifade edecek kadar öğrendikten sonra Planet Mutfak Kanalında 'İtalyan İşi' adında bir program sundu.

Bir erkek çocuk sahibi olan Danilo Zanna, bir dönem ATV ekranlarında da yer alan Elin Oğlu programının sunuculuğunu üstlendi. Görümce isimli sinema filminde de yer almıştır. Danilo Zanna, Masterchef 2019-2020 sezonunun jüri üyeleri arasında yer aldı.

Daha fazla göster
yukarı ok