Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru ne zaman yayınlanacak? Yeni Bölüm ne zaman?

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm hangi tarihte hangi gün yayınlanacak? sorularının yanıtını öğrenmek isteyenler buraya... Peki Kim Milyoner Olmak ister yeni bölüm ne zaman? İşte tüm detaylar ve daha fazlasıyla sizlerleyiz.

30 Haziran 2019 04:57
Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru ne zaman yayınlanacak? Yeni Bölüm ne zaman?
Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm tarihi burada! Dün akşam yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik soruya ulaşıldı. Ancak sürenin sona ermesiyle 1 milyon TL soru görülmedi. Peki Kim Milyoner Olmak İster ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

KİM MİLYONER'DE 1 MİLYONLUK SORU AÇILDI
Murat Yıldırım'ın sunduğu bilgi yarışması "Kim Milyoner Olmak İster" genç yarışmacının 250 bin TL değerindeki soruyu doğru cevaplamasıyla tarihinde nadiren yaşadığı son soru olan ve 1 milyon değeri olan soruyu bir kez daha ulaştı.
Kim Milyoner Olmak İster'de 250 bin TL değerindeki soru "Herodotos'a göre Mısırlılar, ilk insanları araştırdıkları deneydeki çocuklar kimlerin dilinde 'betoks' yani 'ekmek' dedikleri için ilk insanları onlar olarak kabul etmişlerdir?" oldu.

Sorunun şıklarında ise "Frigyalılar, Hititler, Sümerler, Lidyalılar" yer aldı. Yarışmacı soruya doğru cevap vererek 1 milyonluk soruyu görmeye hak kazandı. Doğru cevap Frigyalılar'dı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER 1 MİLYONLUK SORUSU NEDİR?

Milyoner yarışmasında yarışmacı sorulan 1 milyon TL değerindeki soru öncesi reklam arası verildi. Uzun bir reklam arasından sonra Yıldırım, 1 milyonluk sorunun yeni bölümde açılacağını duyurdu ve programı kapattı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE ARDA BEY DUYGULANDIRDI

19 yaşındaki Arda Bey, 1.000.000 TL değerindeki 12. soruyu görmeye hak kazandı.

Kim Milyoner Olmak İster'de uzun zaman sonra ilk kez 19 yaşındaki Arda, dev ödüllü soruyu görme şansını elde etti.

Sosyal medyada gündem olan genç Arda'nın "Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum" sözleri ise duygulandırdı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER ARDA AYTEN KİM?

19 yaşındaki Arda Ayten, katıldığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL değerindeki soruya kadar ilerledi. 1 milyon TL değerindeki soruyu görmeye hak kazanan Arda Ayten'e yarışma süresi yetmedi. Yaşanan bu olay sonrasında internet ortamında Arda Ayten kimdir? araştırması yapılmaya başlandı.
Kahramanmaraş'ta Üniversite hayatını sürdüren Arda Ayten, aynı amanda kitap ve roman yazarlığı da yapıyor. Arda Ayten'in en büyük uğraşlarından birisi de kitaplara olan ilgisi. Arda Ayten ve ailesi İskenderun'da oturuyor.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kim Milyoner Olmak İster'de uzun zaman sonra 19 yaşındaki Arda, dev ödüllü soruyu görme şansı elde etti. 1 milyon TL değerindeki sorunun yayınlanacağı sırada ise yarışmanın süresi bitti. 1 milyon TL değerindeki soru önümüzdeki hafta Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümde açılacak.BİR MİLYON LİRALIK SORUYU KAÇ KİŞİ GÖRDÜ?

Murat Yıldırım'ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster'de sezon finalinin yapıldığı gece, Çağdaş İrfan Yıldırım 250 bin liralık ödüllü soruyu doğru cevap vermişti. Paul McCartney, The Beatles'in "A Day in The Life" şarkısının sonuna yerleştirdiği sesin sadece hangi hayvan tarafından duyulabileceğini söylemiştir" ve "Bir kız bana emmi dedi neyleyim" sözü hangi halk ozanına aittir" gibi sorularla karşılaştı. Galatasaray Lisesi öğrencisi böylece program tarihinde 1 milyon lira değerindeki soruyu görmeye hak kazanan ikinci kişi oldu.

MURAT YILDIRIM KİMDİR? 

Annesi ve babası aslen Mardinli olan Yıldırım, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979'da Konya'da doğdu.Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden sekizinci senesinde mezun oldu. Özel hayatı 20 Haziran 2008'de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlendi. 30 Haziran 2014'te ise boşandılar. Londra'da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016'da Adana'da aile arasında gerçekleşen sade bir törenle dünya evine girdi. Kız istemek için Recep Tayyip ve Emine Erdoğan'ı devreye sokmuştu. Cumhurbaşkanı da düğün hediyesi olarak bir Kuran göndermiş Yıldırım, Ekim 2015'te İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi'nin kararınca "uyuşturucu kullanmak" suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı,

"örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak" suçundan beraat etti. Mahkeme, hapis cezasının bir yıldan daha az olması nedeniyle cezayı erteledi. Kariyeri Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları'na (YÜO) katıldı ve 3 yıl amatör olarak tiyatroda oynadı. YÜO'daki arkadaşları aracılığıyla televizyon dünyasına giren Yıldırım'ın televizyonla ilk tanışmasını sağlayan, 2003 yılında "Ölümsüz Aşk" dizisinin bir bölümünde küçük bir rol alması oldu. Fakat dizi yalnızca 11 bölüm sürdü.

2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde "Mesut" karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti. 2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez başrol oynadı. Başrolünü paylaştığı Tuba Büyüküstün ile Asi dizisinde "Demir" karakteri ile ününü perçinledi. Demir, 25 sene sonra, varlıklı biri olarak Antakya'ya geri dönen ve buradan toprak alan bir gençtir. Demir ve Asi arasında geçen gurur yüklü aşk ise dizinin konusunu oluşturmaktadır.

2009 yılında ise Asi dizisi sona erdikten sonra TMC yapım şirketi ile Aşk ve Ceza adlı dizi için anlaşma imzalayan Yıldırım, dizide başrolü oynadı. 2012'de Tims Productions'ın yapımcılığını üstlendiği Show TV'de yayınlanan Suskunlar'da Ecevit karakterini canlandırdı . Dizide çocuk yaşta başlarından geçen bir kaza sonucunda girdikleri çocuk hapishanesinde yaşadıkları kötü olayların ardından suskun kalmayı seçen dört çocuğun büyüdükten ve ayrı yollarda ilerledikten sonra bir gün intikam almak için bir araya gelmeleri anlatılır.

Daha fazla göster
yukarı ok