Arama Logo

Mourinho'un istediği 2.01 metrelik golcü!

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ: İtalya’da yayın yapan TVPLAY’de yer alan habere göre; Jose Mourinho, Udinese forması giyen 2.01 boyundaki santrfor Lorenzo Lucca’yı Fenerbahçe’ye transfer etmek istiyor.
5
F.BAHÇE İÇİN TRANSFER İDDİASI

Yeni sezonun hazırlıklarını Portekizli teknik adam Jose Mourinho liderliğinde sürdüren Fenerbahçe için flaş bir transfer iddası ortaya atıldı.

F.BAHÇE İÇİN TRANSFER İDDİASI
4
2.01'LİK LORENZO LUCCA'YI İSTİYOR

İtalya'da yayın yapan TVPLAY'de yer alan habere göre Mourinho, Udinese forması giyen 2.01 boyundaki santrfor Lorenzo Lucca'yı transfer etmek istiyor.

2.01'LİK LORENZO LUCCA'YI İSTİYOR
3
İTALYA'DAN AYRILMAK İSTEMİYOR

Haberde, Lucca'nın İtalya'dan ayrılmak istemediği ve bu durumun transferin gerçekleşme ihtimalini zorlaştırdığı da aktarıldı.

İTALYA'DAN AYRILMAK İSTEMİYOR
2
9 GOL, 4 ASİST

Geride bıraktığımız sezonu Udinese'de kiralık olarak geçiren ve sezonun tamamlanmasının ardından 8 milyon Euro'luk bonservis bedeli ile kulübe katılan 23 yaşındaki futbolcu, İtalyan ekibinin forması ile toplamda çıktığı 39 karşılaşmada 9 gol ve 4 asistlik performans sergiledi.

9 GOL, 4 ASİST
1
2028'E KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

23 yaşındaki futbolcunun piyasa değeri ise 12 milyon euro. Lucca'nın kulübü ile 30 Haziran 2028'e kadar sözleşmesi bulunuyor.

2028'E KADAR SÖZLEŞMESİ VAR