Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
06 Mart 2022 Pazar 20:00
Lig:
Süper Lig
Stat:
Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis
Aris
2
Olympiakos
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Aris - Olympiakos arasındaki maçlar - 06 Mart 2022 Pazar 20:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Aris
Genel
İç saha
Dış saha
10.03.24
SL1
PAOK [D]
0-1
06.03.24
CUP
Panetolikos
0-0
03.03.24
SL1
AEK Athens
3-3
28.02.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-0
25.02.24
SL1
NFC Volos
2-0
17.02.24
SL1
Atromitos [D]
0-2
13.02.24
CUP
Panetolikos [D]
0-1
10.02.24
SL1
PAS Giannina [D]
0-0
03.02.24
SL1
Panserraikos FC [D]
1-1
30.01.24
CUP
Niki Volou [D]
2-2
06.03.24
CUP
Panetolikos
0-0
03.03.24
SL1
AEK Athens
3-3
25.02.24
SL1
NFC Volos
2-0
24.01.24
CUP
Niki Volou
3-0
21.01.24
SL1
Olympiakos
1-2
17.01.24
CUP
AEK Athens
5-3
07.01.24
SL1
PAOK
2-1
20.12.23
SL1
Lamia
2-2
17.12.23
SL1
OFI Crete
1-0
26.11.23
SL1
Panathinaikos
2-0
10.03.24
SL1
PAOK [D]
0-1
28.02.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-0
17.02.24
SL1
Atromitos [D]
0-2
13.02.24
CUP
Panetolikos [D]
0-1
10.02.24
SL1
PAS Giannina [D]
0-0
03.02.24
SL1
Panserraikos FC [D]
1-1
30.01.24
CUP
Niki Volou [D]
2-2
27.01.24
SL1
Kifisia FC [D]
0-1
14.01.24
SL1
Panetolikos [D]
0-4
10.01.24
CUP
AEK Athens [D]
0-0
Olympiakos
Genel
İç saha
Dış saha
14.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
1-6
10.03.24
SL1
Panathinaikos
1-3
07.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-4
03.03.24
SL1
NFC Volos
3-0
28.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-2
25.02.24
SL1
Asteras T.
2-1
22.02.24
UEC
Ferencvaros [D]
0-1
18.02.24
SL1
PAOK [D]
1-4
15.02.24
UEC
Ferencvaros
1-0
10.02.24
SL1
OFI Crete
4-0
10.03.24
SL1
Panathinaikos
1-3
07.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-4
03.03.24
SL1
NFC Volos
3-0
25.02.24
SL1
Asteras T.
2-1
15.02.24
UEC
Ferencvaros
1-0
10.02.24
SL1
OFI Crete
4-0
28.01.24
SL1
PAS Giannina
3-1
17.01.24
CUP
Panathinaikos
6-7
07.01.24
SL1
AEK Athens
1-2
14.12.23
UEL
TSC Backa Topola
5-2
14.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
1-6
28.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-2
22.02.24
UEC
Ferencvaros [D]
0-1
18.02.24
SL1
PAOK [D]
1-4
04.02.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-0
21.01.24
SL1
Aris [D]
1-2
14.01.24
SL1
Kifisia FC [D]
2-3
10.01.24
CUP
Panathinaikos [D]
1-1
03.01.24
SL1
Lamia [D]
1-0
21.12.23
SL1
Atromitos [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.