Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-3)
MS
Tarih:
22 Temmuz 2022 Cuma 19:00
Lig:
Ekstraklasa
Warta Poznan
0
Wisla Plock
4
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Warta Poznan - Wisla Plock arasındaki maçlar - 22 Temmuz 2022 Cuma 19:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Warta Poznan
Genel
İç saha
Dış saha
15.03.24
EKS
Lech Poznan [D]
2-0
11.03.24
EKS
LKS Lodz
0-1
01.03.24
EKS
Cracovia [D]
0-1
26.02.24
EKS
Radomiak Radom
0-0
17.02.24
EKS
Ruch Chorzow [D]
0-0
11.02.24
EKS
Rakow
2-1
15.12.23
EKS
Gornik Zabrze [D]
3-0
08.12.23
EKS
Pogon Szczecin [D]
3-3
05.12.23
CUP
Jagiellonia Bialystok [D]
2-0
01.12.23
EKS
Jagiellonia Bialystok
1-2
11.03.24
EKS
LKS Lodz
0-1
26.02.24
EKS
Radomiak Radom
0-0
11.02.24
EKS
Rakow
2-1
01.12.23
EKS
Jagiellonia Bialystok
1-2
10.11.23
EKS
Puszcza Niepolomice
0-2
28.10.23
EKS
Piast Gliwice
1-1
30.09.23
EKS
Slask Wroclaw
0-1
17.09.23
EKS
Lech Poznan
0-2
26.08.23
EKS
Cracovia
0-0
14.08.23
EKS
Ruch Chorzow
2-2
15.03.24
EKS
Lech Poznan [D]
2-0
01.03.24
EKS
Cracovia [D]
0-1
17.02.24
EKS
Ruch Chorzow [D]
0-0
15.12.23
EKS
Gornik Zabrze [D]
3-0
08.12.23
EKS
Pogon Szczecin [D]
3-3
05.12.23
CUP
Jagiellonia Bialystok [D]
2-0
25.11.23
EKS
Legia Warszawa [D]
2-2
04.11.23
EKS
Widzew Lodz [D]
0-1
31.10.23
CUP
Stal Brzeg [D]
0-4
23.10.23
EKS
Stal Mielec [D]
0-1
Wisla Plock
Genel
İç saha
Dış saha
15.03.24
IL
Polonia Warszawa [D]
2-2
11.03.24
IL
Gornik Leczna
2-1
02.03.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-2
24.02.24
IL
GKS Katowice
2-1
17.02.24
IL
Lechia Gdansk [D]
3-1
10.02.24
IL
Resovia [D]
2-2
15.12.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
2-0
09.12.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-1
26.11.23
IL
Znicz Pruszkow
0-1
11.11.23
IL
Odra Opole
2-0
11.03.24
IL
Gornik Leczna
2-1
24.02.24
IL
GKS Katowice
2-1
15.12.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
2-0
09.12.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-1
26.11.23
IL
Znicz Pruszkow
0-1
11.11.23
IL
Odra Opole
2-0
27.10.23
IL
Chrobry Glogow
2-1
07.10.23
IL
Arka Gdynia
0-3
24.09.23
IL
GKS Tychy
4-1
02.09.23
IL
Polonia Warszawa
3-0
15.03.24
IL
Polonia Warszawa [D]
2-2
02.03.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-2
17.02.24
IL
Lechia Gdansk [D]
3-1
10.02.24
IL
Resovia [D]
2-2
05.11.23
IL
Motor Lublin [D]
2-2
21.10.23
IL
Miedz Legnica [D]
4-0
01.10.23
IL
Wisla Krakow [D]
0-0
28.09.23
CUP
GKS Tychy [D]
3-1
15.09.23
IL
Stal Rzeszow [D]
0-1
26.08.23
IL
Gornik Leczna [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.