Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
30 Kasım 2023 Perşembe 23:00
Lig:
Konferans Ligi
Stat:
Anton Malatinsky
Spartak Trnava
1
Ludogorets
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
HANGİ KANALDA
Canlı: 1-2 | Spartak Trnava - Ludogorets canlı skor burada - Maç Özeti
Spartak Trnava
Genel
İç saha
Dış saha
27.01.24
Hartberg [D]
0-0
13.01.24
Austria Wien [D]
3-2
14.12.23
UEC
Fenerbahçe [D]
4-0
30.11.23
UEC
Ludogorets
1-2
09.11.23
UEC
FC Nordsjaelland [D]
1-1
26.10.23
UEC
FC Nordsjaelland
0-2
05.10.23
UEC
Fenerbahçe
1-2
21.09.23
UEC
Ludogorets [D]
4-0
31.08.23
UEC
SC Dnipro-1 [D]
1-2
23.08.23
UEC
SC Dnipro-1
1-1
30.11.23
UEC
Ludogorets
1-2
26.10.23
UEC
FC Nordsjaelland
0-2
05.10.23
UEC
Fenerbahçe
1-2
23.08.23
UEC
SC Dnipro-1
1-1
17.08.23
UEC
Lech Poznan
3-1
03.08.23
UEC
Auda
4-1
22.07.23
Valencia
0-1
04.08.22
UEC
Rakow
0-2
21.07.22
UEC
Newtown
4-1
24.01.22
AaB
1-1
27.01.24
Hartberg [D]
0-0
13.01.24
Austria Wien [D]
3-2
14.12.23
UEC
Fenerbahçe [D]
4-0
09.11.23
UEC
FC Nordsjaelland [D]
1-1
21.09.23
UEC
Ludogorets [D]
4-0
31.08.23
UEC
SC Dnipro-1 [D]
1-2
10.08.23
UEC
Lech Poznan [D]
2-1
27.07.23
UEC
Auda [D]
1-1
15.07.23
Ipswich Town [D]
2-1
08.07.23
Sturm Graz [D]
4-0
Ludogorets
Genel
İç saha
Dış saha
22.02.24
UEC
Servette
0-1
15.02.24
UEC
Servette [D]
0-0
14.12.23
UEC
FC Nordsjaelland
1-0
30.11.23
UEC
Spartak Trnava [D]
1-2
09.11.23
UEC
Fenerbahçe
2-0
26.10.23
UEC
Fenerbahçe [D]
3-1
05.10.23
UEC
FC Nordsjaelland [D]
7-1
21.09.23
UEC
Spartak Trnava
4-0
31.08.23
UEL
Ajax [D]
0-1
24.08.23
UEL
Ajax
1-4
22.02.24
UEC
Servette
0-1
14.12.23
UEC
FC Nordsjaelland
1-0
09.11.23
UEC
Fenerbahçe
2-0
21.09.23
UEC
Spartak Trnava
4-0
24.08.23
UEL
Ajax
1-4
17.08.23
UEL
FC Astana
5-1
26.07.23
UCL
O.Ljubljana
1-1
19.07.23
UCL
Ballkani
4-0
16.02.23
UEC
Anderlecht
1-0
27.10.22
UEL
Real Betis
0-1
15.02.24
UEC
Servette [D]
0-0
30.11.23
UEC
Spartak Trnava [D]
1-2
26.10.23
UEC
Fenerbahçe [D]
3-1
05.10.23
UEC
FC Nordsjaelland [D]
7-1
31.08.23
UEL
Ajax [D]
0-1
08.08.23
UEL
FC Astana [D]
2-1
01.08.23
UCL
O.Ljubljana [D]
2-1
11.07.23
UCL
Ballkani [D]
2-0
23.02.23
UEC
Anderlecht [D]
5-1
03.11.22
UEL
Roma [D]
3-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.