Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-1)
UZS
Tarih:
26 Eylül 2023 Salı 20:00
Lig:
Kupa
SKRA Czestochowa
2
Polonia Warszawa
3
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
SKRA Czestochowa - Polonia Warszawa arasındaki maçlar - 26 Eylül 2023 Salı 20:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
SKRA Czestochowa
Genel
İç saha
Dış saha
26.09.23
CUP
Polonia Warszawa
2-3
03.06.23
IL
Stal Rzeszow [D]
2-1
29.05.23
IL
Puszcza Niepolomice
0-3
22.05.23
IL
Chrobry Glogow [D]
1-0
12.05.23
IL
Gornik Leczna
0-1
07.05.23
IL
GKS Tychy
0-1
28.04.23
IL
GKS Katowice [D]
0-1
22.04.23
IL
Odra Opole
1-1
16.04.23
IL
Arka Gdynia [D]
0-1
08.04.23
IL
Resovia
0-5
26.09.23
CUP
Polonia Warszawa
2-3
29.05.23
IL
Puszcza Niepolomice
0-3
12.05.23
IL
Gornik Leczna
0-1
07.05.23
IL
GKS Tychy
0-1
22.04.23
IL
Odra Opole
1-1
08.04.23
IL
Resovia
0-5
17.03.23
IL
Wisla Krakow
0-3
05.03.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
1-0
19.02.23
IL
LKS Lodz
1-2
12.11.22
IL
Ruch Chorzow
1-1
03.06.23
IL
Stal Rzeszow [D]
2-1
22.05.23
IL
Chrobry Glogow [D]
1-0
28.04.23
IL
GKS Katowice [D]
0-1
16.04.23
IL
Arka Gdynia [D]
0-1
31.03.23
IL
Sandecja Nowy Sacz [D]
1-2
12.03.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-1
27.02.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-0
13.02.23
IL
Chojniczanka Chojnice [D]
2-0
31.10.22
IL
Puszcza Niepolomice [D]
3-0
15.10.22
IL
Gornik Leczna [D]
3-0
Polonia Warszawa
Genel
İç saha
Dış saha
28.04.24
IL
GKS Katowice
1-2
24.04.24
IL
Lechia Gdansk [D]
1-0
19.04.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
3-3
14.04.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
08.04.24
IL
Resovia
1-0
01.04.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
0-0
15.03.24
IL
Wisla Plock
2-2
09.03.24
IL
Motor Lublin [D]
1-1
03.03.24
IL
Chrobry Glogow
1-1
23.02.24
IL
Miedz Legnica [D]
2-1
28.04.24
IL
GKS Katowice
1-2
19.04.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
3-3
08.04.24
IL
Resovia
1-0
15.03.24
IL
Wisla Plock
2-2
03.03.24
IL
Chrobry Glogow
1-1
17.02.24
IL
Arka Gdynia
0-3
01.12.23
IL
Stal Rzeszow
2-2
04.11.23
IL
Termalica Nieciecza
1-1
31.10.23
IL
Lechia Gdansk
0-1
29.09.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-0
24.04.24
IL
Lechia Gdansk [D]
1-0
14.04.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
01.04.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
0-0
09.03.24
IL
Motor Lublin [D]
1-1
23.02.24
IL
Miedz Legnica [D]
2-1
17.12.23
IL
Wisla Krakow [D]
2-1
08.12.23
IL
GKS Tychy [D]
1-0
26.11.23
IL
Odra Opole [D]
3-0
11.11.23
IL
Gornik Leczna [D]
0-0
07.11.23
CUP
Wisla Krakow [D]
3-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.