Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-2)
MS
Tarih:
05 Aralık 2020 Cumartesi 14:00
Lig:
FNL
Stat:
Stadion Shinnik
Hakem:
Evgeny Turbin
Shinnik
2
SKA-Khabarovsk
3
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Shinnik - SKA-Khabarovsk arasındaki maçlar - 05 Aralık 2020 Cumartesi 14:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Shinnik
Genel
İç saha
Dış saha
28.07.21
CUP
Volna Nizhegorodskaya [D]
5-4
29.06.21
CLF
Neftekhimik [D]
2-0
15.05.21
FNL
Torpedo Moscow [D]
0-1
08.05.21
FNL
Spartak Moscow II [D]
4-2
02.05.21
FNL
Fakel Voronej FK
0-2
28.04.21
FNL
Volgar Astrahan [D]
1-1
24.04.21
FNL
Samara
2-2
17.04.21
FNL
Tekstilshchik [D]
0-0
11.04.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
0-1
07.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
1-1
02.05.21
FNL
Fakel Voronej FK
0-2
24.04.21
FNL
Samara
2-2
11.04.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
0-1
03.04.21
FNL
Dynamo Briansk
0-1
24.03.21
FNL
Tom Tomsk
2-3
14.03.21
FNL
Nizhny Novgorod
1-3
06.03.21
FNL
FC Orenburg
1-4
18.02.21
CLF
Kaisar
1-3
05.12.20
FNL
SKA-Khabarovsk
2-3
25.11.20
FNL
Baltika
1-3
28.07.21
CUP
Volna Nizhegorodskaya [D]
5-4
29.06.21
CLF
Neftekhimik [D]
2-0
15.05.21
FNL
Torpedo Moscow [D]
0-1
08.05.21
FNL
Spartak Moscow II [D]
4-2
28.04.21
FNL
Volgar Astrahan [D]
1-1
17.04.21
FNL
Tekstilshchik [D]
0-0
07.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
1-1
28.03.21
FNL
Irtysh [D]
0-0
20.03.21
FNL
Chertanovo [D]
2-2
10.03.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
6-0
SKA-Khabarovsk
Genel
İç saha
Dış saha
04.08.21
CUP
Torpedo Moscow [D]
4-2
15.05.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
1-2
08.05.21
FNL
Neftekhimik [D]
3-2
02.05.21
FNL
Dynamo Briansk
1-0
28.04.21
FNL
Irtysh [D]
1-2
24.04.21
FNL
Tom Tomsk
1-1
17.04.21
FNL
Chertanovo [D]
0-4
11.04.21
FNL
Nizhny Novgorod
0-1
07.04.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
2-0
03.04.21
FNL
FC Orenburg
1-0
15.05.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
1-2
02.05.21
FNL
Dynamo Briansk
1-0
24.04.21
FNL
Tom Tomsk
1-1
11.04.21
FNL
Nizhny Novgorod
0-1
03.04.21
FNL
FC Orenburg
1-0
24.03.21
FNL
Spartak Moscow II
3-0
20.03.21
FNL
Veles Moscow
1-1
10.03.21
FNL
FC Krasnodar II
0-0
13.02.21
CLF
SKA Rostov
2-0
09.02.21
CLF
Tekstilshchik
2-2
04.08.21
CUP
Torpedo Moscow [D]
4-2
08.05.21
FNL
Neftekhimik [D]
3-2
28.04.21
FNL
Irtysh [D]
1-2
17.04.21
FNL
Chertanovo [D]
0-4
07.04.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
2-0
28.03.21
FNL
Chayka [D]
2-1
14.03.21
FNL
Baltika [D]
1-0
06.03.21
FNL
Akron Togliatti [D]
1-1
27.02.21
FNL
Torpedo Moscow [D]
0-0
21.02.21
CUP
CSKA Moskova [D]
2-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.