Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
01 Ekim 2022 Cumartesi 18:00
Lig:
FNL
Neftekhimik
0
Akron Togliatti
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-1 | Neftekhimik - Akron Togliatti canlı skor burada - Maç Özeti
Neftekhimik
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
NL2
Yaroslavl
1-2
20.04.24
NL2
Tyumen [D]
0-3
15.04.24
NL2
Dynamo Makhachkala
0-3
07.04.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
0-1
31.03.24
NL2
Akron Togliatti
1-1
18.03.24
NL2
Khimki [D]
1-3
08.03.24
NL2
KamAZ
2-0
03.03.24
NL2
FC Alania Vladikavkaz
3-0
26.11.23
NL2
Chornomorets [D]
0-1
19.11.23
NL2
Sokol Saratov
0-0
24.04.24
NL2
Yaroslavl
1-2
15.04.24
NL2
Dynamo Makhachkala
0-3
31.03.24
NL2
Akron Togliatti
1-1
08.03.24
NL2
KamAZ
2-0
03.03.24
NL2
FC Alania Vladikavkaz
3-0
19.11.23
NL2
Sokol Saratov
0-0
12.11.23
NL2
Torpedo Moscow
0-0
28.10.23
NL2
Tyumen
0-2
18.10.23
RCU
Forte Taganrog
0-2
08.10.23
NL2
SKA-Khabarovsk
2-0
20.04.24
NL2
Tyumen [D]
0-3
07.04.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
0-1
18.03.24
NL2
Khimki [D]
1-3
26.11.23
NL2
Chornomorets [D]
0-1
05.11.23
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
1-0
22.10.23
NL2
Leningradets [D]
1-2
14.10.23
NL2
Sokol Saratov [D]
2-2
23.09.23
NL2
Akron Togliatti [D]
0-0
16.09.23
NL2
KamAZ [D]
0-1
03.09.23
NL2
Yaroslavl [D]
1-0
Akron Togliatti
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
NL2
Leningradets
0-0
20.04.24
NL2
PFC Kuban
6-0
13.04.24
NL2
Chornomorets [D]
0-0
06.04.24
NL2
Torpedo Moscow
2-1
31.03.24
NL2
Neftekhimik [D]
1-1
18.03.24
NL2
Sokol Saratov
2-0
09.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
2-3
03.03.24
NL2
Rodina
0-2
03.02.24
Baltika [D]
5-3
24.01.24
Lokomotiv Moscow [D]
0-2
24.04.24
NL2
Leningradets
0-0
20.04.24
NL2
PFC Kuban
6-0
06.04.24
NL2
Torpedo Moscow
2-1
18.03.24
NL2
Sokol Saratov
2-0
03.03.24
NL2
Rodina
0-2
18.11.23
NL2
Volgar Astrahan
0-1
06.11.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
3-1
02.11.23
RCU
Volgar Astrahan
0-1
23.10.23
NL2
Yaroslavl
3-1
19.10.23
RCU
Yaroslavl
3-0
13.04.24
NL2
Chornomorets [D]
0-0
31.03.24
NL2
Neftekhimik [D]
1-1
09.03.24
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
2-3
03.02.24
Baltika [D]
5-3
24.01.24
Lokomotiv Moscow [D]
0-2
27.11.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
1-1
12.11.23
NL2
Khimki [D]
2-2
28.10.23
NL2
Sokol Saratov [D]
0-1
14.10.23
NL2
Rodina [D]
0-1
08.10.23
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
0-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.