İftara ne kadar kaldı

27 Eylül Pazar

İftara Kalan Süre
00:00:0
Bilgisayar Saati 01:57

İftar vakitleri

Miladi Tarihİmsak(Sahur)Akşam(İftar)

'da iftara ne kadar kaldı? Türkiye'de (il il iftar, sahur imsakiye) Ramazan imsakiyesi 2020 yılında da Sporx.com Ramazan sayfası üzerinden takip ediliyor. Ramazan özel sayfasının üzerinde (iftar ve sahur vakitleri) yer alan menüden şehir ve ilçe seçerek dilediğiniz iftar, sahur (Diyanet imsakiye) saatlerine ulaşabilirsiniz.

İftar ve sahur saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabileceğiniz Sporx.com Ramazan sayfasında (Ramazan imsakiyesi) ayrıca 30 gün boyunca il il, ilçe ilçe iftar, sahur saatlerini de görebilirsiniz.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan 2020 Ramazan İmsakiye'nin yanı sıra Sporx.com Ramazan sayfasında (2020 il il iftar, sahur saatleri) oruç nasıl bozulur, iftarda oruç nasıl açılır, sahurda oruca nasıl niyet edilir, sahurda ve iftarda hangi dualar okunur sorularına da cevap bulabilirsiniz.

ARNAVUTKOY İftar VaktiAVCILAR İftar VaktiBAŞAKŞEHİR İftar VaktiBEYLİKDÜZÜ İftar VaktiBÜYÜKÇEKMECE İftar VaktiÇATALCA İftar VaktiÇEKMEKÖY İftar VaktiESENYURT İftar VaktiİSTANBUL İftar VaktiKARTAL İftar VaktiKÜÇÜKÇEKMECE İftar VaktiMALTEPE İftar VaktiPENDİK İftar VaktiSANCAKTEPE İftar VaktiSİLİVRİ İftar VaktiSULTANBEYLİ İftar VaktiSULTANGAZİ İftar VaktiŞİLE İftar VaktiTUZLA İftar Vakti
TÜMÜ