Hayrettin kaç yaşında, kimdir? Hayrettin Survivor mesleği kariyeri evli mi? (24 Eylül Cuma)

Survivor Hayrettin yarışmaya 2021 yılında katılacağını açıkladı ve hayranları tarafından ilgiyle takip edildi. Ünlü yarışma programı Survivor Hayrettin iddialı isimlerden birisi ve hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Hayrettin evli mi? Hayrettin sevgilisi kim? Hayrettin nereli? Hayrettin nerede doğdu, Survivor Hayrattin kaç yaşında gibi bilgilerin doğru cevaplarını öğrenebilirsiniz.

24 Eylül 2021 06:19
Hayrettin kaç yaşında, kimdir? Hayrettin Survivor mesleği kariyeri evli mi? (24 Eylül Cuma)
İlgi çeken yarışma programı Survivor'da yarışan Hayrettin bilgileri ortaya çıktı ve vatandaşlar merak ediyor. Survivor yarışmasından önce Hayrettin oyunculuk, sosyal medya fenomenliği yaptı ve Hayrettin televizyon programı çekti. İnternette çektiği komik videolarla tanınan Hayrettin dizi ve filmlerde de yer alarak Survivor Hayrettin olarak dikkatleri üzerine çekti.
Survivor Hayrettin Karaoğuz yarışmada dikkat çekenlerden birisi, Hayrettin 1984 yılında doğmuştur. Hayrettin İstanbul'da doğdu ve Bakırköylüdür.

HAYRETTİN KARAOĞUZ SEVGİLİSİ KİMDİR? HAYRETTİN EVLİ Mİ?

Survivor Hayrettin evli mi sorusunun yanıtını arayanların sayısı oldukça fazladır. Ünlü yarışmacı Survivor Hayrettin'in açıkladığı sevgilisi yoktur. Survivor Hayrettin bilindiği kadarıyla evli değildir bekardır.

HAYRETTİN KİMDİR? SURVIVOR HAYRETTİN NERELİDİR?

Survivor Hayrettin'in soyadı Karaoğuz'dur. Survivor Hayrettin 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul Bakırköy'de doğdu. Gerçek adı: Hayrettin Onur Karaoğuz. Eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu'nda başladı. Yahya Kemal Beyatlı Lisesi'ni bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümünden mezun oldu. Tiyatro çalışmalarına üniversite öğrencisiyken başladı.

2004-2009 yıllarında Dario Fo'nun Klakson Borazan ve Bırtlar adlı oyununda 'komiser' karakterini canlandırdı. Ardından Alfred Jerry'nin Kral Übü adlı oyununda başrol oynadı 2009 senesinde arkadaşlarıyla sahneye koydukları absurd-komedi tarzı 'Kral Übü' oyunu ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödülünü almışlardır.

HAYRETTİN INSTAGRAM HESABINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Resmi Instagram hesabından yayınladığı paylaşımlarla adından söz ettiren Survivor Hayrettin'in 716 bin takipçisi bulunuyor.

SURVIVOR HAYRETTİN KARİYERİ

Hayrettin Karaoğuz bu oyunda ''Kral Übü'' karakteri ile İstanbul Belediyesi Kültür A.Ş tarafından en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Ardından Jean Paul Sarter'ın doğal oyunculuk tarzi olan ''İş İşten Geçti'' oyununda Dixon rolünü sergilemiştir. Tiyatro hayatına Yakovos Kambanellis'in Savaş Baba oyunundaki ''Fileksenos'' ve Sermet Çağlayan'ın Ayak Bacak Fabrikası oyununda ''Öküz'' karakteri ile devam etmiştir. Bu oyunlarla Türkiyede turneye çıkarak birçok yerde sahne almıştır. Ayrıca tiyatrodaki arkadaşlarıyla beraber 'Yaratık' adında bir oyun yazıp birçok yerde sahnelemişlerdir.

Üniversitede arkadaş grubuyla bir ekip oluşturdu ve videolar çekip sosyal medyada yayınlamaya başladılar. Okul hayatının son 2 yılı Beyoğlu'nda stand-up gösterileri yaptı. Üniversitenin son senesinde dönemin favori filmi Issız Adam'a (Çağan Irmak) karşı çektikleri 'Kızsız Adam' videosu medyada büyük ses getirdi. Ardından reklam kampanyalarında yer almaya başladı. Turkcell Nar Reklam Kampanyası'nda yer aldı. Bu sırada Rasim Öztekin, Işın Karaca, Neco ve Hande Subaşı gibi isimlerinde yer aldığı 'Gelecekten Bir Gün' adlı sinema filminde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Filmin ardından 'Doritos Hisseli Tatlar Kampanyası'nın reklam yüzü oldu. 2011 yılında Star Tv'de 2 sezon izleyiciyle buluşan 'Hayrettin' adlı komedi programını başarıyla hazırlayıp sundu. Ayrıca 2010 yılından bugüne 100'ü aşkın üniversitede öğrencilerle buluşmuş tek kişilik gösterisini sunmuştur. Birçok global firmanın bayi toplantılarında sahne alarak izleyenlerine keyifli anlar yaşatmıştır.

HAYRETTİN OYNADIĞI DİZİLER, TELEVİZYON PROGRAMI

2013 yılında Atv'nin ramazan için hazırladığı 30 bölümlük yarışma programı 'Harry' ile ekrana gelmiştir. Son 2 yıldır Fanta markası'nın reklam yüzüdür ve her yıl düzenlenen Fanta Gençlik Festivalinde sahne alıp, izleyicilere eğlence dolu bir şov sunmaktadır. Fanta tarafından hazırlanan ve kendisinin yer aldığı 'sokak oyunlarının kahramanları' viral reklam filmi 'Kristal Elma' ödülüne layık görüldü.

2013 yılı Eylül ayında, hem Los Angeles YouTube stüdyolarında çalışmalar yapmak ve oradaki meslektaşlarını incelemek hem de kendisini geliştirip sevenlerine daha fazlasını sunabilmek üzere Amerika'nın Los Angeles şehrinde yaşamıştır. Matt Damon, Keanu Reeves, Cuba Gooding Jr., Jennifer Garner gibi isimlerle görüşmelerde bulunmuştur. İngiliz asıllı youtuber Sam Pepper ile başarılı videolara imza atmıştır. Dream Works Stüdyoları'nda ziyaretler gerçekleştirmiştir. YouTube'un Los Angeles şehrinde düzenlenen workshoplarına katılmış; mesleği ve kariyeri anlamında olumlu katkılar sağlayacak eğitimler almıştır. 2014 Mayıs ayında Türkiye'ye dönmüştür. Amerika'daki süre zarfında birçok başarılı videoya imza atmış, sosyal mecralarda oldukça ses getirmiştir.

HAYRETTİN'İN OYNADIĞI DİZİLER VE FİLMLER

İlk Öpücük (Necati, Sinema Filmi 2017)

Kalk Gidelim (Ercan, TV Dizisi 2017-2020)

Vezir Parmağı (Cumali, Sinema Filmi 2016)

Gelecekten Bir Gün (Tolga, Sinema Filmi 2010)

Kızsız Adam (Alper, Kısa Film 2009)

HAYRETTİN'İN TİYATRO OYUNLARI

Hayrettin / Oyuncu

Senaryosunu Yazdığı Filmler:

Kızsız Adam (Kısa Film 2009)

SURVIVOR HAYRETTİN YOUTUBE KANALINDA "HAYRETTİN KİMDİR" İSİMLİ VİDEO ÇEKMİŞTİR

Daha fazla göster
yukarı ok