Arama Logo

Levent Tüzemen: "Yan gelip yatmışlar!"
5
LEVENT TÜZEMEN'DEN YORUMLAR
Sabah Gazetesi yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'ın Hatayspor'u 1-0 yendiği maçı köşesinde değerlendirdi.
LEVENT TÜZEMEN'DEN YORUMLAR
4
"YAN GELİP YATMIŞLAR"

"Galatasaraylı oyunculara milli maç arası yaramamış. Hem 5 günlük tatilde hem de Antalya kampında yan gelip yatmışlar. Sahada yürüyecek halleri yoktu. Şampiyonluğa oynayan bir büyük takım, bu kadar kötü oyun oynayamaz."

\
3
"OYUNDAN KOPTULAR"

"İlk 15 dakikada İcardi'nin attığı kafa golü ile arka direkte kaçırdığı golden sonra Galatasaraylı oyuncular, adeta maç bitti havasına girip oyundan koptular. Muslera, Barış Alper ve İcardi dışında kazanma duygusunu sahaya yansıtan oyuncu yoktu."

\
2
"BU FİZİK İLE OYNAYAMAZ!"

"Zaha daha önce çıkmalı, Barış kanada geçmeli, Kaan Ayhan da sağ beke monte olmalıydı. Kerem Aktürkoğlu bu fiziksel performansı ile Galatasaray'da şimdilik görev yapamaz. Galatasaray, kritik bir eşiği geçerken taraftarının büyük desteğini aldı. Ama oyuncuların güçsüz performansları kötü oyun sergilemelerine neden oldu."

\
1
"FİNAL MAÇLARI ŞAKA KALDIRMAZ"
"Belli ki bu dinlenme sürecinde Galatasaraylı oyuncular yeterince çalışamamışlar. Çok pas hatası yaptılar rakibe kaptırdıkları toplarla rakibe 'gel bize hücum et' davetiyesi çıkardılar. Final haftaları şaka kaldırmaz. Ciddiyet ve sorumluluk ister."
\