Arama Logo

Fatih Altaylı: "Galatasaray şampiyon olamaz"
6
FATİH ALTAYLI'NIN G.SARAY İDDİASI

Galatasaray'ın gündemindeki konuları Habertürk yazarı Fatih Altaylı değerlendirdi. İşte Fatih Altaylı'nın Galatasaray'la ilgili sözleri...

5
"FALCAO OYNADIĞI FUTBOLDAN UTANMALI"

"Koca Galatasaray'da uzaktan şut atacak adam yok mu? Gidemiyorsan uzaktan bombala. Geçen gün şahane bir tweet gördüm. 'Falcao geldiğinde sevincimden Falcao forması aldım, ben o formayı Falcao'dan çok giydim' diyordu. Sen ne yapıyorsun Falcao? Böyle bir şey görmedim. Falcao oynadığı futboldan utanmalı. Utanmıyor musun kardeşim! Çocuğu olsa baba diye selam vermez. Falcao'nun bütün transferlerinin problem olduğunu biliyoruz zaten. Hatta FIFA bu Falcao yüzünden kuralları değiştirmek zorunda kaldı. Hakikaten onu alanlar da utanç verici transfer yapmışlar."

4
"GALATASARAY FELAKETLER ZİNCİRİ"

"Taylan ne kadar önemliymiş onu anladık. Taylan'ın bir maç olamayacağı sezon boyunca kesin. Ya sakatlanacak Allah göstermesin, ya kart görecek. Taylan'ın yokluğu bu kadar mı etkiler takımı? Taylan'ın yaptığı görevi yapacak birisi daha yok mu? Baştan sona felaketler zinciri Galatasaray. Galatasaray hiçbir şey deneyemedi. Bir ezberi vardı onu yapmaya çalıştı. Arda'nın çok fazla gayreti vardı. Emre Kılınç'ın kırmızı kart sanki biraz ağırdı. Verilebilir, verilmeyebilirdi de, belki taraftar gözüyle bakıyorum. Ama hakemler zaten kötü."

3
"GALATASARAY'IN BAŞINDA İKİ BELA VAR"

"Ben eleştiriyorum ama ümit bağlıyorsun oynatıyorsun, Etebo'nun iyi olduğunu düşünüyorsan oynatacaksın. Etebo bence yanlış transfer. Adamın iyi olmadığını düşünüyorsan niye yatırım yaptın? Bir türlü kadro oturtamıyorlar. Galatasaray'ın başında belalar var. Bunun başında Feghouli ile Belhanda geliyor. Faydadan çok zararları olduğu bir gerçek. Bir oynatıyor, bir oynatmıyor. Risk alacaksan tam al, almayacaksan tam alma."

2
"GALATASARAY 9 PUAN KAYBEDER"

Konyaspor maçında yenilgi oldu. Gençlerbirliği berabere biter, Malatyaspor zor maç, Beşiktaş zor maç. 9 puan kaybeder. Şampiyonluk yarışının Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında olacağını düşünüyorum. Galatasaray'da bir yönetim yok. Fatih Terim'e karşı antipati var. Bir siyasi antipati olduğunu ayrıca biliyoruz. Sanki bu şampiyonluk iki takım arasında gider gelir gibi duruyor. Alanya ne yapar bilmiyoruz. Galatasaray'ın sahipsizlik gibi bir derdi var."

 
1
"OMAR FUTBOL OYNAYABİLİR DENİYOR"

"Omar'ın durumuyla ilgili konuştuğum doktorlar bana diyor ki, savaş pilotu olmaz, eskisi gibi olmayacak ama futbol oynamasına mani olmayacak. Bu havai fişeklerin böyle serbest satılması doğru bir şey değil. Benim de elimde havai fişeğin patlamışlığı vardır. Kaşım gözüm dağılmıştır, gözümü Allah korumuştur. Havai fişek oyuncak değil, tehlikeli bir şey. Bu olay olduğunda, bu çocuğun evi Hadımköy'de imiş. Abdurrahim Albayrak en yakın göz hastanesini aramış, 'Aman vakit kaybetmeden getirin' demişler. Sonra bu çocuğu daha uzak hastaneye götürmüşler. Benim söylediğim şu, yarım saat daha yakın mesafede. Niye en yakına değil de, sponsorun diye niye yarım saat uzaktaki hastaneye götürüyorsunuz? Benim sorum bu. En yakına götürmek varken kulübün sponsoru diye oraya götürüyorsun. O hastane 'Biz de çok iyi yaptık' diyor, ben size kötü yaptınız demiyorum ki. Benim söylediğim o yarım saatte göz kör olsaydı. Benim söylediğim, yönetimin basiretsizliği dediğim buydu."