Çukur'a bomba transferler geliyor! İşte Çukur'un kadrosuna katılacak ünlü isimler

Reyting rekortmeni dizi Çukur'da geçtiğimiz bölümlerde üç önemli karakter diziye veda etmişti. Ayrılıkların ardından Çukur kadrosuna kimlerin katılacağı merak konusu oldu. Çukur'a Sinem Kobal'ın yanı sıra Kaan Urgancıoğlu, Rojda Demirel, Hakan Kurtaş, Çağan Atakan Aslan'ın da dahil edileceği iddia edildi.

11 Nisan 2019 11:39
Çukur'a bomba transferler geliyor! İşte Çukur'un kadrosuna katılacak ünlü isimler
Show TV'nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur'dan, son haftalarda üç önemli oyuncu ayrıldı. Dilan Çiçek Deniz, Erkan Avcı ve Berkay Ateş'in veda ettiği Çukur'a hangi oyuncuların katılacağı büyük merak konusu oldu. Başta Sinem Kobal olmak üzere birçok oyuncunun Çukur kadrosuna katılacağı öne sürüldü. Çukur'a katılacağı iddia edilen diğer oyuncular ise Kaan Urgancıoğlu, Rojda Demirel, Hakan Kurtaş, Çağan Atakan Aslan oldu.
BOMBA İSİMLER ÇUKUR'DA

Son dönemde öne çıkan dizilerin başında gelen Çukur'a Sinem Kobal da dahil olacak. Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren Kobal'ın yeni sezonda kadroya katılacağı iddia edildi. Sinem Kobal'ın yanı sıra Kaan Urgancıoğlu, Rojda Demirel, Hakan Kurtaş, Çağan Atakan Aslan'ın da diziye dahil olacağı öne sürüldü.

KOBAL AÇIKLAMASIYLA KAFALARI KARIŞTIRDI

'Eşinizle beraber bir projede yer almak ister misiniz?' sorusunu yanıtlayan Sinem Kobal, "Televizyondan bir süredir uzağım. Sektör şu anda kötü ama iyiye gideceğine inanıyorum. Benim içime sinen bir senaryo yok o yüzden projelerden uzağım" diyerek diziseverlerin kafasını karıştırdı.

Kaynak: Sözcü
Daha fazla göster
yukarı ok