Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
11 Şubat 2023 Cumartesi 22:00
Lig:
1. Lig
Zaglebie Sosnowiec
1
Arka Gdynia
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia arasındaki maçlar - 11 Şubat 2023 Cumartesi 22:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Zaglebie Sosnowiec
Genel
İç saha
Dış saha
23.04.24
IL
Stal Rzeszow
0-1
19.04.24
IL
Polonia Warszawa [D]
3-3
12.04.24
IL
Gornik Leczna
0-1
06.04.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-1
01.04.24
IL
GKS Katowice
0-4
15.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
10.03.24
IL
Odra Opole
1-1
03.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-0
25.02.24
IL
Resovia [D]
1-0
18.02.24
IL
Znicz Pruszkow
0-1
23.04.24
IL
Stal Rzeszow
0-1
12.04.24
IL
Gornik Leczna
0-1
01.04.24
IL
GKS Katowice
0-4
10.03.24
IL
Odra Opole
1-1
03.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-0
18.02.24
IL
Znicz Pruszkow
0-1
19.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-2
08.12.23
IL
Motor Lublin
0-4
12.11.23
IL
Arka Gdynia
1-3
31.10.23
CUP
Gornik Zabrze
1-2
19.04.24
IL
Polonia Warszawa [D]
3-3
06.04.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-1
15.03.24
IL
Lechia Gdansk [D]
4-0
25.02.24
IL
Resovia [D]
1-0
15.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-0
26.11.23
IL
Miedz Legnica [D]
2-0
03.11.23
IL
Wisla Krakow [D]
0-0
21.10.23
IL
Stal Rzeszow [D]
0-0
02.10.23
IL
Gornik Leczna [D]
1-1
27.09.23
CUP
Gryf Wejherowo [D]
1-3
Arka Gdynia
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
2-0
21.04.24
IL
Wisla Plock
2-0
12.04.24
IL
Motor Lublin [D]
2-2
05.04.24
IL
Chrobry Glogow
2-1
30.03.24
IL
Miedz Legnica [D]
0-1
17.03.24
IL
Odra Opole
2-2
08.03.24
IL
Wisla Krakow
1-1
01.03.24
IL
GKS Tychy [D]
0-1
25.02.24
IL
Stal Rzeszow
5-1
17.02.24
IL
Polonia Warszawa [D]
0-3
21.04.24
IL
Wisla Plock
2-0
05.04.24
IL
Chrobry Glogow
2-1
17.03.24
IL
Odra Opole
2-2
08.03.24
IL
Wisla Krakow
1-1
25.02.24
IL
Stal Rzeszow
5-1
16.12.23
IL
Gornik Leczna
0-0
07.12.23
CUP
Lech Poznan
0-1
24.11.23
IL
Lechia Gdansk
1-0
04.11.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
1-0
23.10.23
IL
Znicz Pruszkow
2-0
24.04.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
2-0
12.04.24
IL
Motor Lublin [D]
2-2
30.03.24
IL
Miedz Legnica [D]
0-1
01.03.24
IL
GKS Tychy [D]
0-1
17.02.24
IL
Polonia Warszawa [D]
0-3
11.12.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-1
02.12.23
IL
GKS Katowice [D]
1-1
12.11.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-3
08.11.23
CUP
Polonia Bytom [D]
1-3
29.10.23
IL
Resovia [D]
1-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.