Yağmur Aşık kimdir, kaç yaşındadır? Emre Aşık Yağmur Aşık olayı nedir?

Yağmur Aşık kimdir ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sinir krizi geçiren Yağmur Aşık hakkında tüm merak edilenleri sizler için yanıtladık.

03 Temmuz 2019 04:21
Yağmur Aşık kimdir, kaç yaşındadır? Emre Aşık Yağmur Aşık olayı nedir?
Yağmur Aşık hakkında tüm bilgiler burada! Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık bugünlerde kaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Yağmur Aşık ne dedi? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz... YAĞMUR AŞIK SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
Çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla 'basit yaralama ve kötü muamele' suçundan 2.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Yağmur Aşık, çocuklarının elinden alınırken sinir krizi geçirdi.

Eski Futbolcu Emre Aşık, Arnavutköy'de oturan Yağmur Aşık'ın evine haciz memurları ve polis eşliğinde gitti. Ancak Yağmur Aşık ile aralarında çocukların teslimi sırasında tartışma yaşandı. İki çocuğun Emre Aşık'a teslimi sırasında Yağmur Aşık'ın sinir krizleri geçirdiği kameralara yansıdı.
Yağmur Aşık, "Şimdi ne olacak? Yalancı şahitlerle benim çocuklarımı benden aldılar. Ara kararla usulsüz bir şekilde kardeşlerin birbirinden ayrılmasına sebep oldular. Madem böyle bir şey varsa neden küçük çocuğum bende kalıyor. Buradaki tek amaç aldığım nafaka ve alacağım tazminattır. Bu tazminatın miktarını açıklayacağım. Açıkladığım zaman bunların nasıl şeytanlar olduğunu göreceksiniz" dedi.

Öte yandan 6 yaşındaki çocuğun, 'gitmek istemiyorum ben, babam benim kulağımı çekti. Annemle kavga ediyordu" dediği duyuldu.

Yağmur Aşık hakkında Gaziosmanpaşa Asliye Ceza Mahkemesi'nde geçen ay çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla 'basit yaralama ve kötü muamele' suçundan 2.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Davanın ardından Emre Aşık, avukatı Funda Sadıkahmet Alp aracılığıyla boşanma davalarının görüldüğü İstanbul Aile Mahkemesi'ne bir dilekçe vererek çocuklarının geçici velayetini istedi. Mahkeme, tarafların 6 yaşındaki oğlu ile 2.5 yaşındaki kızlarının velayetini baba Emre Aşık'a, 1.5 yaşındaki küçük kızın velayetini de Yağmur Aşık'a verdi.YAĞMUR AŞIK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? 

Yağmur Aşık, 2012 yılında Emre Aşık ile dünyaevine girmiştir. 26 yaşında olan Yağmur Aşık'ın mesleği ise iç mimarlıktır. Geçtiğimiz yıl eylül ayında meydana gelen olayda ise Yağmur Aşık, iddialara göre feribot bekleme sırasındayken 17.00'daki fotoğraf çekimine yetişmek için Eceabat İskelesi'nde feribot kuyruğuna girmeden Çanakkale'ye gelmek için istedi. Görevlilerin buna itiraz etmesi üzerine Yağmur Aşık iddiaya göre araçtan inerek hakaret etti. Olay büyüyünce Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık darp edildi.

Yağmur Aşık 2017'de Sokakta bulduğu yaralı baykuşu veterinere götüren Yağmur Aşık, baykuşun az bulunan bir tür olması dolayısıyla bakanlığa haber verilmesi gerektiğini duyunca veterinere saldırmıştı

Daha fazla göster
yukarı ok