Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
UZS
Tarih:
28 Eylül 2023 Perşembe 22:00
Lig:
Kupa
Wisla Krakow
2
Lechia Gdansk
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Wisla Krakow - Lechia Gdansk arasındaki maçlar - 28 Eylül 2023 Perşembe 22:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Wisla Krakow
Genel
İç saha
Dış saha
26.04.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
3-1
23.04.24
IL
Resovia [D]
1-1
19.04.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
2-3
13.04.24
IL
Wisla Plock [D]
1-1
07.04.24
IL
Motor Lublin
1-3
03.04.24
CUP
Piast Gliwice
2-1
30.03.24
IL
Chrobry Glogow [D]
3-2
15.03.24
IL
Miedz Legnica
2-0
08.03.24
IL
Arka Gdynia [D]
1-1
02.03.24
IL
Odra Opole [D]
1-2
26.04.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
3-1
07.04.24
IL
Motor Lublin
1-3
03.04.24
CUP
Piast Gliwice
2-1
15.03.24
IL
Miedz Legnica
2-0
28.02.24
CUP
Widzew Lodz
2-1
23.02.24
IL
GKS Tychy
0-1
17.12.23
IL
Polonia Warszawa
2-1
10.12.23
IL
Gornik Leczna
4-0
07.12.23
CUP
Stal Rzeszow
4-1
25.11.23
IL
GKS Katowice
3-2
23.04.24
IL
Resovia [D]
1-1
19.04.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
2-3
13.04.24
IL
Wisla Plock [D]
1-1
30.03.24
IL
Chrobry Glogow [D]
3-2
08.03.24
IL
Arka Gdynia [D]
1-1
02.03.24
IL
Odra Opole [D]
1-2
18.02.24
IL
Stal Rzeszow [D]
1-2
01.12.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-1
10.11.23
IL
Lechia Gdansk [D]
0-0
27.10.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
2-1
Lechia Gdansk
Genel
İç saha
Dış saha
27.04.24
IL
Stal Rzeszow [D]
4-2
24.04.24
IL
Polonia Warszawa
1-0
20.04.24
IL
Gornik Leczna [D]
0-1
14.04.24
IL
Termalica Nieciecza
3-1
07.04.24
IL
GKS Katowice [D]
1-0
02.04.24
IL
Odra Opole
2-1
15.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
4-0
10.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
04.03.24
IL
Resovia
4-0
25.02.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
0-2
24.04.24
IL
Polonia Warszawa
1-0
14.04.24
IL
Termalica Nieciecza
3-1
02.04.24
IL
Odra Opole
2-1
15.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
4-0
04.03.24
IL
Resovia
4-0
17.02.24
IL
Wisla Plock
3-1
09.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-0
03.12.23
IL
Miedz Legnica
2-0
10.11.23
IL
Wisla Krakow
0-0
28.10.23
IL
Stal Rzeszow
2-1
27.04.24
IL
Stal Rzeszow [D]
4-2
20.04.24
IL
Gornik Leczna [D]
0-1
07.04.24
IL
GKS Katowice [D]
1-0
10.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
25.02.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
0-2
16.12.23
IL
Motor Lublin [D]
1-0
24.11.23
IL
Arka Gdynia [D]
1-0
05.11.23
IL
GKS Tychy [D]
1-3
31.10.23
IL
Polonia Warszawa [D]
0-1
01.10.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.