Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
21 Ocak 2023 Cumartesi 15:30
Lig:
Hazırlık Maçları
Sturm Graz
1
Wisla Plock
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | Sturm Graz - Wisla Plock canlı skor burada - Maç Özeti
Sturm Graz
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
BUN
Rapid Wien [D]
1-3
19.04.24
BUN
Rapid Wien
1-0
14.04.24
BUN
Hartberg [D]
1-3
07.04.24
BUN
LASK
1-0
04.04.24
CUP
RB Salzburg [D]
3-4
31.03.24
BUN
RB Salzburg
0-1
21.03.24
BW Linz
0-2
17.03.24
BUN
SK Austria Klagenfurt [D]
0-4
14.03.24
UEC
Lille [D]
1-1
10.03.24
BUN
Hartberg [D]
1-1
19.04.24
BUN
Rapid Wien
1-0
07.04.24
BUN
LASK
1-0
31.03.24
BUN
RB Salzburg
0-1
21.03.24
BW Linz
0-2
07.03.24
UEC
Lille
0-3
03.03.24
BUN
Wolfsberger AC
4-0
18.02.24
BUN
Rapid Wien
1-1
15.02.24
UEC
Slovan Bratislava
4-1
02.02.24
CUP
Austria Wien
2-0
30.01.24
Rukh Lviv
0-0
24.04.24
BUN
Rapid Wien [D]
1-3
14.04.24
BUN
Hartberg [D]
1-3
04.04.24
CUP
RB Salzburg [D]
3-4
17.03.24
BUN
SK Austria Klagenfurt [D]
0-4
14.03.24
UEC
Lille [D]
1-1
10.03.24
BUN
Hartberg [D]
1-1
25.02.24
BUN
WSG Tirol [D]
0-2
22.02.24
UEC
Slovan Bratislava [D]
0-1
09.02.24
BUN
RB Salzburg [D]
1-1
14.12.23
UEL
Sporting CP [D]
3-0
Wisla Plock
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
IL
Miedz Legnica
2-1
21.04.24
IL
Arka Gdynia [D]
2-0
13.04.24
IL
Wisla Krakow
1-1
06.04.24
IL
GKS Tychy [D]
0-1
02.04.24
IL
Stal Rzeszow
1-2
15.03.24
IL
Polonia Warszawa [D]
2-2
11.03.24
IL
Gornik Leczna
2-1
02.03.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-2
24.02.24
IL
GKS Katowice
2-1
17.02.24
IL
Lechia Gdansk [D]
3-1
24.04.24
IL
Miedz Legnica
2-1
13.04.24
IL
Wisla Krakow
1-1
02.04.24
IL
Stal Rzeszow
1-2
11.03.24
IL
Gornik Leczna
2-1
24.02.24
IL
GKS Katowice
2-1
15.12.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
2-0
09.12.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-1
26.11.23
IL
Znicz Pruszkow
0-1
11.11.23
IL
Odra Opole
2-0
27.10.23
IL
Chrobry Glogow
2-1
21.04.24
IL
Arka Gdynia [D]
2-0
06.04.24
IL
GKS Tychy [D]
0-1
15.03.24
IL
Polonia Warszawa [D]
2-2
02.03.24
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-2
17.02.24
IL
Lechia Gdansk [D]
3-1
10.02.24
IL
Resovia [D]
2-2
05.11.23
IL
Motor Lublin [D]
2-2
21.10.23
IL
Miedz Legnica [D]
4-0
01.10.23
IL
Wisla Krakow [D]
0-0
28.09.23
CUP
GKS Tychy [D]
3-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.