Arama Logo

Ünal Aysal'dan Dursun Özbek, Ali Koç ve derbi açıklaması!
12
ÜNAL AYSAL'DAN AÇIKLAMA!

Galatasaray eski Başkanı Ünal Aysal, tv100'de soruları yanıtlayarak Dursun Özbek'in Ali Koç'u düelloya davet etmesinin kendilerini çok üzdüğünü söyledi.

ÜNAL AYSAL'DAN AÇIKLAMA!
11
"TOPUN ÇİZGİYİ GEÇMESİ ÖNEMLİ"

Par'ın "Bu hafta sonu ne öngörüyorsunuz? Süheyl Batum kazanır mı diyorsunuz yoksa Dursun Özbek’in şansı daha mı yüksek?" sorusuna Aysal "Çok net söyleyeyim, taraftar ve genel kurul üyelerinin davranışları bazen farklıdır bazen değil genellikle farklıdır çünkü taraftar olarak hepimizin izlediği gözlediği ve etkilendiği şey topun çizgiyi geçmesidir." cevabını verdi.

\
10
“ÇOK GÜZEL HATIRALARIM VAR”

Par'ın "Yıllar sonra Galatasaray seyircisi size yeniden başkan olmanız için çağrılar yaptı. Siz aday olmadınız? Sportif A.Ş.’nin başında olarak geri dönmek istiyorsunuz? Başkanlığa neden aday olmadınız?" sorusunu Aysal "Bu görevi daha önce yaptım. Genel Kurul bana gerçekten bu şerefi bahşetti. 2011-2015 mart ayına kadar bu görevi laikiyle yaptım. Çok güzel dönem geçti. Çok güzel hatıralarım var." diyerek yanıtladı

“ÇOK GÜZEL HATIRALARIM VAR”
9
"CUMHURBAŞKANI DA DEĞİŞSE ETKİLEMEZ"

Par'ın "Cumartesi yaşanacak pazar günü takımın motivasyonunu olumlu ya da olumsuz etkiler mi?" sorusunu Aysal "Kesinlikle etkilemez. Benim en ufak bir endişem yok." diyerek cevaplandırdı.

\
8
“TEMSİL YÖNÜMÜZDEN BİR SIKINTIMIZ VAR”

"Mevcut yönetimi hangi açılardan zayıf buluyor hangi açılardan eleştiriyorsunuz?" sorusu üzerine Aysal "Galatasaray Eski Başkanı Ünal Aysal: Genel kanı mevcut yönetimin temsil kabiliyetlerinin Galatasaray için yeterli olmadığı yönünde. Temsil yönümüzden bir sıkıntımız var." dedi.

“TEMSİL YÖNÜMÜZDEN BİR SIKINTIMIZ VAR”
7
"KONYA MAÇINI RAHAT ALIR"

Haftasonu oynanacak karşılaşma ile ilgili Aysal "Öyle bir tahmin yapmak için biraz yukarılarda dolaşmam gerekiyor. İçimden geçen Konyaspor-Galatasaray maçını galatasaray'ın rahatlıkla alabileceği yönünde" diye konuştu.

\
6
"SİYASİ OPSİYONLARI VE TERCİHLERİ VAR"

"Mevcut yönetimimle ilgili Aysal "Ben kesinlikle Dursun Özbek’i iktidara yakın olduğu için eleştirmiyorum. Böyle bir hakkımız yok. Galatasaray’da milyonlarca taraftar var. Bu taraftarların hepsinde siyasi opsiyonları ve tercihleri var." sözlerine yer verdi.

\
5
"ERDEN KARDEŞİMİ ÇOK TAKDİR EDİYORUM"

"Erden Timur’un geri dönmesi için bir çağrınız olacak mı?" sorusuna Aysal "İşimi çok takdir ediyorum geçen senelerde 2 senenin başarısında özellikle kendisinin ciddi katkıları olduğuna da inanıyorum." cevabını verdi.

\
4
"FATİH TERİM KENDİ KENDİSİNİ GÖNDERDİ"

Par'ın "Siz geçmişte Fatih Terim’i Galatasaray’dan gönderen başkan olarak tanınıyorsunuz, aynı kaderi Okan Buruk’ta yaşar mı?" sorusu üzerine Aysal "Aynı olaylar gerçekleşirse yaşarız ama bu olayları yaşayacağımızı tahmin etmiyorum çünkü geçmişi hatırlamaya kalkarsak Fatih Terim 2 sene üst üste şampiyon olan bir takımın başındaydı ve ben kendisine 2 sene daha uzatmak üzere teklif götürdüm yani ben Fatih Terim’i göndermedim Fatih Terim kendi kendisini gönderdi" dedi.

\
3
"ALELACELE PAKETLENMEK İSTENEN FLORYA"

Bir yerde Galatasaray’ın çok önemli bir aktifi çarçur edilmiş. Aradan bu kadar zaman geçmiş ama Riva hala bitmemiş. Bir kısmı yapılmış bir kısmı yapılmamış. Böyle de hukuk sorunu zinciri de var. İdari bir sorunumuz da var. Alelacele paketlenmek istenen bir Florya projesi de var.

\
2
"BEN BAŞKAN OLSAYDIM ALİ KOÇ O SAHAYA GİRMEZDİ"

Par'ın "Ünal Aysal başkan olsaydı Ali Koç o stada giremezdi bu olaylar da yaşanmazdı diyor musunuz?" sorusuna Aysal "Tahmin ediyorum zaten girmezdi. Bu karşılıklı saygıdan gelen bir şey." yanıtını verdi.

\
1
"MAHALLE KABADAYISI GİBİ DÜELLO"

Par'ın "Dursun Özbek’in Ali Koç’u düelloya davet etmesi verilmesi gereken bir yanıt mıydı?" sorusuna Aysal "Keşke bunu söylemeseydi, özellikle bu hiç duymak istemediğim bir şey. 100 yıllık kulübün başkanının mahalle kabadayısı gibi düelloya davet etmesi bizi çok üzdü" cevabını verdi.

\