Sporx Extra Arama Logo

Totti: "No Totti no party! diye bir şey yok!"
9

TOTTİ'DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Roma'nın efsane ismi ve eski kaptanı Francesco Totti, kendisi hakkında bilinmeyenleri ve futbol dünyasının starlarına dair önemli açıklamalarda bulundu. İşte o sözler...
8

"NO TOTTİ NE PARTİ" DİYE BİR ŞEY YOK

"No Totti, no Parti" diye bir şey yok. Ben her hafta sonu yine stattayım. 25 yıl boyunca birçok hocayla çalıştım, her birinin farklı kişiliği ve karizması vardı. Ama karakter açısından Capello diğerlerinden biraz daha farklıydı. Nereye gittiyse kazandı.
7

MARADONA, PELE, MESSİ, RONALDO...

Maradona, Pele, Messi ve Ronaldo en iyileri. Maradona ve Pepe'nin zamanı farklıydı. Messi ve Ronaldo hakkında konuşuyorsak, iki oyuncu da şaşırtmaya ve rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Bence bu 4 oyuncu futbolu temsil ediyor.
6

YILLAR SONRA MİLAN İTİRAFI!

Berlusconi beni zamanında Milan'a istedi, bu doğru. Birkaç kez benimle konuştu. Onu da diğer başkanlar gibi seviyorum. Ben bu formaya, bu renklere ve bu şehre olan aşkım ve saygımdan dolayı hep 'hayır' dedim.
5

"REAL MADRİD'E GİDİYORDUM!"

2004'te Real Madrid'e gidiyordum. Florentino Perez beni transfer etmek için her şeyi yapmaya hazırdı. Benim de tereddüt ettiğim tek andı ancak sonunda şehir ve arkadaşlarım için olan aşkım ağır bastı. Bu hayat tarzını ben seçtim ve bence en iyisi buydu.
4

"AMERİKA'YI DÜŞÜNDÜM"

Futbol kariyerimin sonunda Amerika'ya gitmeyi düşündüm çünkü İngilizce de öğrenebileceğim bir yurt dışı macerası fikri hoşuma gitti. Ama sonra eşim ve çocuklarımla kendimi masada buldum ve hiçbir şeyi değiştiremeyeceğimi fark ettim. Bunun yerine sadece 1 takımda oynayan birkaç oyuncudan biri olmayı seçtim.
3

"SALAH, DÜNYANIN EN İYİLERİNDEN"

Muhammed Salah uluslararası bir oyuncu. Pozisyonunda dünyanın en iyi oyuncularından biri ve Liverpool'da kendini çok geliştirdi. Liverpool onunla ve kalede Alisson ile Şampiyonlar Ligi'ni kazanabilir.
2

SERİE A KOLAY DEĞİL, RONALDO...

İtalya'da şampiyon olmamız kolay değil çünkü Juventus Ronaldo gibi üst düzey oyuncuları transfer edebiliyorlar. Juve'nin onu alabileceğini kimse tahmin edemezdi. Juve ile aramızdaki farkı kapatmak kolay olmayacak ama bir çözüm bulacağız.

1

RONALDO VE JUVE BAŞARISIZ DEĞİL

Ronaldo'nun Şampiyonlar Ligi'ni kazanamadıkları için başarısız olduğunu düşünmüyorum. En iyi oyuncuyu almak, sana Şampiyonlar Ligi'ni garanti etmez. Çok fazla dinamik var, Barcelona'da Messi'nin durumu da aynı.