Arama Logo

Şampiyonluk kutlamasında Icardi görüşmesi!
6
ICARDI İLE ÖZEL GÖRÜŞME

Galatasaray'da Mauro Icardi'nin geleceği merak edilirken şampiyonluk kutlamalarında Arjantinli yıldızla görüşme gerçekleştiği öğrenildi. Bizzat Dursun Özbek'in yer aldığı görüşmenin detayları haberimizde...

ICARDI İLE ÖZEL GÖRÜŞME
5
ŞİMDİ HEDEF AVRUPA

Spor Toto Süper Lig'in 2022/2023 sezonununda şampiyon olan Galatasaray'da hedef Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmak. İki ön eleme ve ardından play-off turu oynayacak olan sarı - kırmızılılar kadro kalitesini artırarak gruplara kalmanın hesaplarını yapıyor. Yönetim bu doğrultuda transfer planlamasını yapıyor.

ŞİMDİ HEDEF AVRUPA
4
1 NUMARALI GÜNDEM ICARDI

Galatasaray'da artık 1 numaralı gündem Mauro Icardi'nin takımda kalması. Fenerbahçe derbisine de damgasını vurmayı başaran, attığı gollerin yanı sıra kutlamaların da yıldızı olan Arjantinli futbolcuyla, Başkan Dursun Özbek'in kutlamalar sırasında mini bir transfer görüşmesi yaptığı öğrenildi.

1 NUMARALI GÜNDEM ICARDI
3
"SENEYE DE KUTLAYALIM"

Özbek'in başarısından dolayı tebrik ettiği Icardi'ye, "Katkıların için çok teşekkürler. Avrupa kupalarında büyük hedeflerimiz var. Bu hedeflere giderken bizimle olmanı istiyoruz. Seneye de bizimle şampiyonlukları kutlamanı istiyoruz" dediği belirtildi. Başkan, PSG ile anlaşması için de Erden Timur'a tam yetki vermiş durumda.

\
2
"GALATASARAY ŞANSLI"

Sarı-Kırmızılılar, Atletico Madrid'in de çok ciddi olarak kadrosuna katmak istediği Icardi'yi ya bonservisiyle ya da 1 yıl daha kiralayarak kadroda tutmaya çalışacak. Sezon başında transferin gerçekleşmesinde büyük rol oynayan menacer Gardi de birkaç gün önce Icardi konusunda Galatasaray'ın yine çok şanslı olduğunu ve Güney Amerikalı süperstarın burada kalma ihtimalinin bulunduğunu dile getirmişti.

\
1
"BURADA ÇOK MUTLUYUM"

Erden Timur'un, Icardi operasyonunu tamamlamak üzere birkaç gün içinde Fransa'ya giderek PSG yetkilileriyle masaya oturacağı öğrenildi. "Galatasaray'da çok mutluyum" diyen 30 yaşındaki santrforla yıllık ücret veya diğer konular hakkında herhangi bir sorun olmadığı, PSG ile anlaşma sağlanması halinde imzaların atılacağı belirtiliyor. [Fanatik]

\