Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den değerlendirme
10
RIDVAN DİLMEN'DEN DEĞERLENDİRME
Spor yorumcularından Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin deplasmanda 1-0 kazandığı Galatasaray maçını değerlendirdi. İşte Rıdvan Dilmen'in o değerlendirmesi.
RIDVAN DİLMEN'DEN DEĞERLENDİRME
9
"TARİHİN EN İYİ KADROSU"
"Sezon başından beri söylediğimiz şeyi bugünde gördük. Fenerbahçe'nin bu kadrosu belki de tarihinin en iyi kadrosu ve Galatasaray'dan aşağı kalır hiçbir yanı yok."
\
8
"GALATASARAY BERABERLİĞİ BİLMİYOR"
"Galatasaray'a bu karşılaşmada beraberlik yetiyordu ama bu takım beraberliğe oynamayı hiç bilmiyor."
\
7
"SAÇMA SAPAN BİR KIRMIZI KART"
"İsmail Kartal bu maçta, "Ben kazanmaya geldim ve baskılı oynayacağım" dedi ve bunu da o görülen saçma sapan kırmızı karta kadar başardı."
\
6
"SADECE 1 POZİSYONU VAR"
"Galatasaray, Fenerbahçe kırmızı kart gördükten sonra uzatmalarla birlikte 102 dakikada 1 tane pozisyona girebildi, o pozisyonda duran top."
\
5
"ADETA SANAT YAPTI"

"İsmail Kartal ikinci yarıya, "Bana bir puan yeter" mentalitesiyle çıktı ve bence de haklıydı da çünkü 11-10 oynamak zor, Galatasaray'a karşı oynamak daha zor. İsmail Kartal'ı eleştirmesine eleştirdim ama bugün resmen bir sanat yaptı."

\
4
"HAKLI BİR GALİBİYET ALINDI"

"Fenerbahçe bu maçta oyuncularıyla ve hocasıyla bambaşka bir maç oynadı. Fenerbahçeli oyuncular bu maçta sahada gösterdiği emekle ve oyunla haklı bir galibiyet elde etti."

\
3
"20 SENE SONRA BİLE HATIRLANIR"

"Bu karşılaşma bundan 20 sene sonra hatırlanacaktır. Kuşkusuz hatırlanacaktır. Galatasaray bu karşılaşmada oyunun yanı sıra fizisksel olarakta maçı kaybetti. Bu maç 11-11 şekilde tamamlansaydı Fenerbahçe çok rahat bir galibiyet alırdı."

\
2
"OYNAMASI GEREKTİĞİ GİBİ OYNADI"
"Futbol neyi emrediyorsa, nasıl oynanması gerekiyorsa Fenerbahçe öyle oynadı."
\
1
"KESİNLİKLE DEVAM ETMESİ GEREK"
"Futbol neyi emrediyorsa, nasıl oynanması gerekiyorsa Fenerbahçe öyle oynadı."
\