Arama Logo

Kerem Aktürkoğlu'na İtalya'dan talip!
5
KEREM'E İTALYA'DAN TALİP!

Galatasaray'da sürpriz bir transfer gelişmesi yaşandı. Sarı kırmızılı takımda Kerem Aktürkoğlu ile ilgilenen takımı İtalyan basını duyurdu. İşte detaylar...

KEREM'E İTALYA'DAN TALİP!
4
SÜRPRİZ GELİŞMELER VAR

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına ağırlık veren Galatasaray'da sürpriz bir transfer gelişmesi yaşandı.

SÜRPRİZ GELİŞMELER VAR
3
RÖPORTAJINDA MESAJI VERMİŞTİ

Galatasaray'ın başarılı oyuncusu Kerem Aktürkoğlu, kulüp dergisine verdiği röportajda çok konuşulan ifadeler kullanmıştı. Tecrübeli futbolcu, "Artık Avrupa'ya gitme zamanım geldi" diyerek ayrılığın ilk sinyallerini de taraftarlarına verdi. Kerem Aktürkoğlu'nun bu sözleri yeni sezonda Galatasaray'da olmayacak diye yorumlanırken flaş bir haber de ortaya çıktı.

RÖPORTAJINDA MESAJI VERMİŞTİ
2
ROMA ÇALIŞMALARA BAŞLADI

İtalya basınında çıkan haberlere göre; Galatasaray'da forma giyen Kerem Aktürkoğlu için Serie A ekibi Roma devreye girdi. Önümüzdeki yaz milli oyuncuyu kadrosuna katmayı planlayan Çizme ekibi, girişimlerine şimdiden başladı. Transferin yeni sezon öncesi yaz transfer döneminde netlik kazanması bekleniyor.

ROMA ÇALIŞMALARA BAŞLADI
1
EN AZ 15 MİLYON EURO

Sezon sonunda Kerem Aktürkoğlu için gelecek olan teklifleri değerlendirme kararı alan sarı-kırmızılıların beklentisi ise büyük. Yönetim, milli oyuncu için en az 15 milyon Euro bekliyor.

EN AZ 15 MİLYON EURO