Arama Logo

Jorge Jesus'tan geleceği için açıklama!
8
JORGE JESUS'UN AÇIKLAMALARI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Başakşehir ile oynayacakları kupa finali maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

JORGE JESUS'UN AÇIKLAMALARI
7
"ÖNEMLİ MAÇ OLACAK"

"Finali kazanmak istiyoruz. İki kulüp için de önemli bir kupa. Önemli bir maç olacak. Ligde sonuna kadar mücadele verdik fakat kazanamadık."

\
6
"KAZANMAK İSTİYORUZ"

"Kupayı kazanmak istiyoruz. Oyuncularım kupanın bilincinde çünkü bu kupayı daha önce hiç kazanmadılar."

\
5
"8 SENEDİR KUPA ALAMIYOR

"Türkiye Kupası bence ülkedeki her takım için önemli bir kupa. Bu ülkenin çok güzel stadyumları var. Umarım çok güzel bir atmosfer olur. Rakimiz de kazanmak istiyor. Umarım takımım iyi performans sergiler. Fenerbahçe, 8 senedir hiçbir kupa alamıyor. Bu yüzden elimizden geleni yapıp yarınki finali kazanmak istiyoruz"

\
4
"FİNALDE YAPMAMIZ GEREKEN..."

"Taraftarlar her takım için çok önemlidir. Bizim için de taraftarımızın desteği çok önemli olacak. Finalde bizim yapmamız gereken, terimizin son damlasına kadar savaşmak. Ama taraftarımızın desteği bizim için belirleyici olacak."

\
3
GELECEĞİ İÇİN AÇIKLAMA

"Geleceğimle ilgili kararımı başkana söyledim. Kendisi biliyor ama bunu burada konuşmanın doğru olduğunu düğşünmüyorum. Buradaki önemli konu final. Maçı konuşmamız gerekiyor. Finaller her zaman çok güzeldir. Maça az saatler kala odağımız bu olmalı."

 

GELECEĞİ İÇİN AÇIKLAMA
2
"BU KUPAYA DEĞER VERİYORUZ"
"Bu kupaya çok değer veriyoruz. Geride kalan şeyler hakkında konuşmanın bir anlamı yok. Lig geride kaldı ama yarın kazanırsak kafamdaki fikir değişmeyecek. Türkiye Kupası'nı kazanırsak, kafamdaki fikir değişmez. Benim için başarılı sezon demek, iki kupayı almak demek. Kupayı kazandıktan sonra bu sezonu kesin başarılı olarak değerlendirmem. Sadece kupayı almak kendimi başarılı görmeme yetmez."
\
1
"BASKIYA HAZIR OLMAYIZ"

"Özellikle Başakşehir'le kıyasladığımız zaman bizim üzerimizde baskı yaratıyordur ama hem teknik direktör olarak benim hem oyuncularımın, bizim görevimiz, sorumluluğumuz bunun üstesinden gelebilmek. Bu durumda aslında Fenerbahçe tarihinin dinamiklerinin bir sonucu. Bunlara da hazır olmamız gerekiyor. Bizim için önemli bir maç. Sezon içerisinde ilginç ve güzel şeyler başardık ama istediğimiz sonucu alamadık ligde, yarın kupayı kazanmak istiyoruz. Oyuncularım çok heyecanlı ve motiveler bu maç için, yarın kupayı kazanma şansımızı gerçeğe çevirmek istiyoruz."

\