Arama Logo

Galatasaray'ın büyük rüyası: Felix!
9
EN BÜYÜK BOMBA FELIX

Galatasaray'ın bu yaz patlatmaya çalıştığı en büyük transfer bombası Joao Felix olacak gibi görünüyor.

EN BÜYÜK BOMBA FELIX
8
DÜŞÜŞE GEÇTİ!

Dile kolay, 4 yıl önce tam 120 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Benfica'dan Atletico Madrid'e transfer olan Portekizli yıldız, müthiş başlayan İspanya kariyerinde, yaşadığı çeşitli psikolojik sorunların ardından düşüşe geçti.

DÜŞÜŞE GEÇTİ!
7
ADA'DA ARADIĞINI BULAMADI

Bu sezonun ikinci yarısını da Chelsea'de kiralık olarak geçiren 23 yaşındaki futbolcu, İngiltere'de de aradığını bulamadı. Tıpkı Icardi gibi, Zaniolo gibi yeniden çıkış arayan Joao Felix için en doğru adresin Galatasaray olacağı düşünülüyor.

ADA'DA ARADIĞINI BULAMADI
6
ERDEN TİMUR HAREKETE GEÇTİ!

Erden Timur'un bir fırsat transferi gözüyle baktığı Felix için harekete geçtiği ve Atletico Madrid'le temas kurduğu öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar, genç yıldızı kiralık olarak kadrosuna katmak ve Şampiyonlar Ligi'nde parlatmak istiyor. Şimdilik satın alma opsiyonu gibi detayların söz konusu olamayacağı belirtiliyor.

ERDEN TİMUR HAREKETE GEÇTİ!
5
ATLETICO İZİN VERMEYE HAZIR

Atletico cephesi, bir sezon daha Portekizli futbolcunun kendini toparlaması adına izin vermeye hazır. Yine de hem maliyet konusu hem de bu transferde de rakiplerin güçlü oluşu,Cim Bom'u bir hayli zorlayacak.

ATLETICO İZİN VERMEYE HAZIR
4
SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ

Buradaki en önemli detay, Felix'in Galatasaray'a transfer olma fikrine bakış açısı. Taraftarlar şimdiden genç forveti ikna etmek için seferberlik ilan etmiş durumda.

SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ
3
GALATASARAY'A ISINIYOR!

Felix önceki gece kendisine gönderilen neredeyse tüm şampiyonluk videolarını, Nef Stadı'nın atmosferini, takımdaki diğer yıldızların nereden nereye geldiğini gösteren kesitleri izledi. Galatasaray'ın resmi sosyal medya hesaplarını da takibe alan Felix'in, yavaş yavaş "Cim Bom'a ısındığı" yorumları yapılıyor.

GALATASARAY'A ISINIYOR!
2
GELİRSE 10 NUMARA
Eğer transfer gerçekleşirse, Mertens'in giydiği 10 numaralı forma Joao Felix'e verilecek.
GELİRSE 10 NUMARA
1
ŞİMDİDEN HEYECANLANDIRDI!
Bonservisi alınırsa önde Icardi, arkasında Kerem, Felix ve Zaniolo'lu hücum hattı, Avrupa'da başarı hedefleyen sarı-kırmızılı camiayı şimdiden heyecanlandırmış durumda. Erden Timur'un bu operasyonla bizzat ilgilendiği ve önümüzdeki günlerde tekrar bir girişim yapılacağı belirtiliyor. (Fanatik)
ŞİMDİDEN HEYECANLANDIRDI!