Arama Logo

Galatasaray'dan Cardoso'ya 18 milyon euro!
6
İSPANYA'DAN TRANSFER İDDİASI

Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Sarı-kırmızılı takım transfer için önceliği sağ bek ve orta sahaya verirken Galatasaray için İspanya'dan yeni bir transfer iddiası gündeme geldi.

İSPANYA'DAN TRANSFER İDDİASI
5
18 MİLYON EURO VE BONUS

Galatasaray'ın Brezilya'da oynadığı dönemde de takip ettiği Johnny Cardoso için Real Betis'e 18 milyon euro ve bonuslar içeren bir teklif sunduğu öne sürüldü.

18 MİLYON EURO VE BONUS
4
GALATASARAY'IN TEKLİFİNE RET

Diario de Sevilla'da yer alan habere göre, Real Betis'in ise oyuncusuna çok sayıda ilgi olması nedeniyle bu teklifi geri çevirdiği belirtildi.

GALATASARAY'IN TEKLİFİNE RET
3
EN CİDDİ TEKLİF GALATASARAY'DAN

22 yaşındaki Amerikalı orta saha oyuncusu ile Galatasaray dışında; Roma, PSG ve Juventus, Barcelona, Atletico Madrid ve Borussia Dortmund gibi takımların ilgilendiği öne sürüldü. Bu takımlar arasından en ciddi teklifin şu ana kadar Galatasaray tarafından yapıldığı kaydedildi.

EN CİDDİ TEKLİF GALATASARAY'DAN
2
İSPANYA'DA BEKLENTİ

Real Betis'in 22 yaşındaki orta saha oyuncusu için beklentisinin en az 25-30 milyon euro olduğu aktarıldı.  İspanyol ekibi Real Betis, ocak ayında Johnny Cardoso'nun haklarının yüzde 80'ini Brezilya temsilcisi Internacional'den satın almıştı.

İSPANYA'DA BEKLENTİ
1
İSPANYA'DAKİ PERFORMANSI

Real Betis ile sözleşmesi 2029 yılına kadar devam eden Cardoso, transferinden sonra geride kalan süreçte Real Betis'te 19 maça çıktı ve 1 gol, 2 asistlik performans ortaya koydu.

İSPANYA'DAKİ PERFORMANSI