Arama Logo

Fenerbahçe'de Krunic'in yerine yeni yıldız

Sezon sonunda Tottenham'a veda edecek olan Danimarkalı ön libero Pierre-Emile Hojbjerg için Fenerbahçe'nin devrede olduğu ileri sürüldü. İngiliz kaynaklar, 28 yaşındaki yıldızın da sarı-lacivertli kulübe sıcak baktığını belirtti. Fenerbahçe'nin Hojbjerg'i Krunic'in yerine düşündüğü kaydedildi.
5
FENERBAHÇE'DE SÜRPRİZ GELİŞME

Fenerbahçe'de gerçekleştirilecek olan seçimin ardından Portekizli teknik direktör Jose Mourinho'nun takımın başına geçmesi konuşuluyor. Son dönemde Fenerbahçe'yi yakından takip eden Mourinho'nun orta saha bölgesinin güçlendirimlesi yönünde fikir bildirdiği konuşuluyor.

FENERBAHÇE'DE SÜRPRİZ GELİŞME
4
YENİ ORTA SAHA: PIERRE-EMILE HOJBJERG

Deneyimli antrenör, takımın başına geçmesi durumunda eski öğrencisini transfer etmeyi hedefliyor. Teknik direktör Jose Mourinho'nun gündemindeki futbolcu Pierre-Emile Hojbjerg.

YENİ ORTA SAHA: PIERRE-EMILE HOJBJERG
3
ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Sezon sonunda Premier Lig ekibi Tottenham'a veda etmesi beklenen Danimarkalı orta saha için çalışmalar başladı.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI
2
YENİ BİR MACERAYA SICAK BAKIYOR

İngiltere'den gelen bilgilere göre ise Hojbjerg de yeni bir maceraya atılmaya sıcak bakıyor. Bu sebeple 28 yaşındaki orta sahanın eski hocası Jose Mourinho ile Fenerbahçe'de bir kez daha bir araya gelmesi muhtemel olarak görülüyor.

YENİ BİR MACERAYA SICAK BAKIYOR
1
SEÇİMDEN SONRA SOMUT ADIM

Jose Mourinho yönetiminde toplam 46 maça çıkan 28 yaşındaki defansif orta saha, 1 gol ve 4 asistlik skor katkısında bulunmuştu. Başkanlık seçiminin ardından yıldız futbolcu cephesinde somut adımların atılması bekleniyor. (Akşam)

SEÇİMDEN SONRA SOMUT ADIM