Arama Logo

Fenerbahçe'de favori Vincenzo Montella

Jorge Jesus ile sözleşme yenilemeyecek Fenerbahçe'de ilk aday belli... Takım, taraftar ve yönetimle bağı kopan Portekizli, Türkiye Kupası'nı kazansa bile Fenerbahçe'ye veda edecek. Ali Koç'un aklında Adana Demirspor'un İtalyan teknik patronu var...
6
HOCA YİNE DEĞİŞECEK

Görkemli şekilde Türkiye'ye gelen ve sezon başında oynattığı futbolla "Heykeli dikilecek adam" denilen Jorge Jesus ile Fenerbahçe aşkı bir sezon sürdü.

HOCA YİNE DEĞİŞECEK
5
KREDİSİ TÜKENDİ

Şampiyonluğun kaçması ve son Galatasaray derbisindeki hezimet, Portekizli'nin takım, taraftar ve yönetim nezdindeki kredisini tüketti.

KREDİSİ TÜKENDİ
4
YERİNE DÜŞÜNÜLEN İSİM MONTELLA

Sarı-lacivertli yönetim, pazar günü Türkiye Kupası'nın kazanılması halinde bile Jesus'la yollarını ayıracak. Tecrübeli ismin yerine düşünülen isim çok da yabancı değil: Vincenzo Montella.

YERİNE DÜŞÜNÜLEN İSİM MONTELLA
3
LİGİ TANIMASI ETKİLİ OLDU

İtalyan teknik direktörün Adana Demirspor'a iki sezondur oynattığı pozitif futbol ve Süper Lig'i tanıması, transfer ve yeni sezon çalışmaları için fazla vakti olmayan Fenerbahçe'nin tercihinde etkili oldu.

LİGİ TANIMASI ETKİLİ OLDU
2
MONTELLA DA SICAK BAKIYOR

Ali Koç'un çok beğendiği Montella'nın da sarı-lacivertli kulübe sıcak bakması transferi kolaylaştırıyor.

MONTELLA DA SICAK BAKIYOR
1
TÜRKİYE KUPASI SONRASI MASAYA

48 yaşında olmasına rağmen Fiorentina, Milan ve Sevilla gibi Avrupa'nın üst düzey takımlarını çalıştıran Montella ile Türkiye Kupası sonrasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç baş başa görüşecek. (Sözcü)

TÜRKİYE KUPASI SONRASI MASAYA