Arama Logo

Arda Güler için dev kapışma!

Transfer piyasasında bu yaz ismi en çok geçecek isimlerden biri Arda Güler olacak gibi görünüyor. Öyle ki Fenerbahçe'nin genç yıldızını kadrosuna katmak isteyen Avrupa devlerinden biri, Arda Güler'in transferi adına ailesiyle Dubai'de bir görüşme dahi gerçekleştirdi.
6
ARDA GÜLER İÇİN DEV KAPIŞMA

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de kadrodaki isimlerden durumu en merak edileni ise şüphesiz Arda Güler... Genç oyuncu için Avrupa devlerinin yoğun mesaisi dikkat çekiyor. Hollanda basını, Ajax’ın genç yıldızla büyük ölçüde anlaştığını öne sürmüştü. İngiliz medyasında yer alan haberlere göre ise Newcastle atağa kalktı, Arda’nın ailesiyle Dubai’de görüşme yaptı.

ARDA GÜLER İÇİN DEV KAPIŞMA
5
TARAFTARLAR DEVAM ETMESİNİ İSTİYOR

Fenerbahçe’de yapılacak transferler dört gözle bekleniyor, ancak gidecek oyuncularla ilgili de hareketli bir yaz olacağa benziyor. Taraftarların mevcut kadroda devam etmesini en çok istedikleri oyuncu Arda Güler. Buna rağmen 18 yaşındaki yıldızın adı transfer piyasasında şimdiden yüksek sesle dillendiriliyor.

TARAFTARLAR DEVAM ETMESİNİ İSTİYOR
4
AJAX'IN İŞİ ZOR

Hollanda basını, Ajax’ın Arda ve ailesiyle prensip anlaşmasına vardığını, Fenerbahçe ile de 20 milyon Euro’ya el sıkışmak için çalıştığını öne sürdü. Kırmızı- Beyazlılar, Türk futbolunun harika çocuğunu kadroya katma konusunda kendilerine güvenirken, İngiltere’den gelen bir haber bunun o kadar da kolay olmayacağını gösterdi.

AJAX'IN İŞİ ZOR
3
DUBAİ'DE GÖRÜŞME

İngiliz medyasına göre Newcastle, Arda Güler için vites yükseltti. Haberde, İngiliz ekibinin yetkilileri ile 18 yaşındaki yıldızın ailesi, geçtiğimiz hafta Dubai’de bir görüşme gerçekleştirdi.

DUBAİ'DE GÖRÜŞME
2
OLUMLU GEÇTİ

Uzun bir aradan sonra Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Siyah-Beyazlılar, geleceğe dönük kapsamlı bir proje sunarak aileyi ikna etmeye çalıştı. İngilizlere göre görüşme olumlu geçti.

OLUMLU GEÇTİ
1
BEKLENTİ 20 MİLYON EURO

Öte yandan Arda Güler’in ailesinin, transfer konusunda tüm kararı oyuncunun kendisine bıraktığı öne sürüldü. Başkan Ali Koç, genç yıldızın en az 1 sezon daha Fenerbahçe’de kalmasını çok istediğini Güler Ailesi’ne iletti. İddiaya göre Arda’nın anne ve babası, son sözü 18 yaşındaki yıldızın vereceğini ve her kararın arkasında olacaklarını belirtti. Newcastle’ın Arda’ya ekonomik anlamda çok daha cazip bir teklif sunduğu kaydedildi. Ancak genç yeteneğe daha fazla forma şansı verip, kendisini geliştirme imkanı sağlayacak kulüp olarak da Ajax görünüyor. Sarı-Lacivertliler transferin gerçekleşmesi halinde en az 20 milyon Euro bonservis geliriyle sonraki satıştan pay bekliyor. (Fanatik)

BEKLENTİ 20 MİLYON EURO