Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
29 Temmuz 2023 Cumartesi 15:30
Lig:
Hazırlık Maçları
FC Utrecht
2
OFI Crete
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
FC Utrecht - OFI Crete arasındaki maçlar - 29 Temmuz 2023 Cumartesi 15:30 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
FC Utrecht
Genel
İç saha
Dış saha
14.04.24
ERE
Go Ahead Eagles
2-1
07.04.24
ERE
SC Heerenveen [D]
2-3
03.04.24
ERE
PEC Zwolle
5-1
31.03.24
ERE
Feyenoord [D]
4-2
21.03.24
Helmond
3-0
17.03.24
ERE
NEC Nijmegen
1-0
09.03.24
ERE
Almere [D]
1-1
03.03.24
ERE
Ajax [D]
2-0
23.02.24
ERE
Heracles
1-0
18.02.24
ERE
FC Twente [D]
0-1
14.04.24
ERE
Go Ahead Eagles
2-1
03.04.24
ERE
PEC Zwolle
5-1
21.03.24
Helmond
3-0
17.03.24
ERE
NEC Nijmegen
1-0
23.02.24
ERE
Heracles
1-0
11.02.24
ERE
Fortuna Sittard
4-0
04.02.24
ERE
FC Volendam
4-2
21.01.24
ERE
PSV Eindhoven
1-1
07.01.24
SK Beveren
4-4
16.12.23
ERE
RKC Waalwijk
1-1
07.04.24
ERE
SC Heerenveen [D]
2-3
31.03.24
ERE
Feyenoord [D]
4-2
09.03.24
ERE
Almere [D]
1-1
03.03.24
ERE
Ajax [D]
2-0
18.02.24
ERE
FC Twente [D]
0-1
27.01.24
ERE
Excelsior [D]
1-1
14.01.24
ERE
Vitesse [D]
0-0
20.12.23
KNB
Feyenoord [D]
2-1
10.12.23
ERE
Go Ahead Eagles [D]
0-2
26.11.23
ERE
S. Rotterdam [D]
1-2
OFI Crete
Genel
İç saha
Dış saha
27.04.24
SL1
Asteras T. [D]
1-1
20.04.24
SL1
NFC Volos
2-1
13.04.24
SL1
Panserraikos FC [D]
2-2
06.04.24
SL1
PAS Giannina
4-0
30.03.24
SL1
Atromitos
0-0
16.03.24
SL1
Kifisia FC [D]
0-0
03.03.24
SL1
Panathinaikos
2-2
28.02.24
SL1
NFC Volos [D]
3-1
25.02.24
SL1
PAS Giannina [D]
2-2
19.02.24
SL1
Panserraikos FC
4-0
20.04.24
SL1
NFC Volos
2-1
06.04.24
SL1
PAS Giannina
4-0
30.03.24
SL1
Atromitos
0-0
03.03.24
SL1
Panathinaikos
2-2
19.02.24
SL1
Panserraikos FC
4-0
04.02.24
SL1
Kifisia FC
1-2
23.01.24
CUP
Panetolikos
1-2
20.01.24
SL1
Panetolikos
1-0
08.01.24
SL1
Lamia
1-1
21.12.23
SL1
Asteras T.
0-2
27.04.24
SL1
Asteras T. [D]
1-1
13.04.24
SL1
Panserraikos FC [D]
2-2
16.03.24
SL1
Kifisia FC [D]
0-0
28.02.24
SL1
NFC Volos [D]
3-1
25.02.24
SL1
PAS Giannina [D]
2-2
10.02.24
SL1
Olympiakos [D]
4-0
31.01.24
CUP
Panetolikos [D]
3-1
28.01.24
SL1
AEK Athens [D]
3-0
17.01.24
CUP
Kifisia FC [D]
1-1
13.01.24
SL1
Atromitos [D]
1-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.