Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
01 Ekim 2022 Cumartesi 11:45
Lig:
FNL
FC Ufa
0
Baltika
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-2 | FC Ufa - Baltika canlı skor burada - Maç Özeti
FC Ufa
Genel
İç saha
Dış saha
18.10.23
RCU
Khimki [D]
1-0
03.06.23
NL2
PFC Kuban
1-2
27.05.23
NL2
Neftekhimik [D]
2-0
20.05.23
NL2
KamAZ
1-0
13.05.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
2-2
07.05.23
NL2
Rodina [D]
2-1
22.04.23
NL2
Baltika [D]
3-2
15.04.23
NL2
Akron Togliatti
0-0
09.04.23
NL2
FC Krasnodar II [D]
1-0
02.04.23
NL2
SKA-Khabarovsk
3-0
03.06.23
NL2
PFC Kuban
1-2
20.05.23
NL2
KamAZ
1-0
13.05.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
2-2
15.04.23
NL2
Akron Togliatti
0-0
02.04.23
NL2
SKA-Khabarovsk
3-0
19.03.23
NL2
Yaroslavl
1-2
05.03.23
NL2
Veles Moscow
4-1
26.02.23
RCU
FK Akhmat
1-2
20.11.22
NL2
Kazan
1-2
15.11.22
RCU
Dynamo Makhachkala
6-5
18.10.23
RCU
Khimki [D]
1-0
27.05.23
NL2
Neftekhimik [D]
2-0
07.05.23
NL2
Rodina [D]
2-1
22.04.23
NL2
Baltika [D]
3-2
09.04.23
NL2
FC Krasnodar II [D]
1-0
26.03.23
NL2
Arsenal Tula [D]
2-1
12.03.23
NL2
Volgar Astrahan [D]
1-0
05.02.23
Kazan [D]
2-0
27.11.22
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
2-1
12.11.22
NL2
Volga Ulyanovsk [D]
2-1
Baltika
Genel
İç saha
Dış saha
16.04.24
RCU
CSKA Moskova [D]
2-0
13.04.24
PRL
FK Akhmat [D]
1-7
07.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
1-0
03.04.24
RCU
CSKA Moskova
0-1
30.03.24
PRL
Nizhny Novgorod
2-0
22.03.24
Dinamo Minsk
3-1
14.03.24
RCU
Lokomotiv Moscow [D]
7-8
10.03.24
PRL
FC Orenburg [D]
1-0
03.03.24
PRL
PFC Sochi
0-0
23.02.24
Dinamo Moscow
3-0
03.04.24
RCU
CSKA Moskova
0-1
30.03.24
PRL
Nizhny Novgorod
2-0
22.03.24
Dinamo Minsk
3-1
03.03.24
PRL
PFC Sochi
0-0
23.02.24
Dinamo Moscow
3-0
19.02.24
FC Rotor Volgograd
1-2
15.02.24
Dynamo Makhachkala
2-1
10.02.24
Arsenal Tula
3-1
03.02.24
Akron Togliatti
5-3
31.01.24
Fakel Voronej FK
1-2
16.04.24
RCU
CSKA Moskova [D]
2-0
13.04.24
PRL
FK Akhmat [D]
1-7
07.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
1-0
14.03.24
RCU
Lokomotiv Moscow [D]
7-8
10.03.24
PRL
FC Orenburg [D]
1-0
02.12.23
PRL
Fakel Voronej FK [D]
0-0
12.11.23
PRL
Nizhny Novgorod [D]
0-0
27.10.23
PRL
Kazan [D]
1-0
03.10.23
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
2-1
30.09.23
PRL
CSKA Moskova [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.