Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
12 Mart 2023 Pazar 15:00
Lig:
FNL
FC Krasnodar II
0
Baltika
3
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
FC Krasnodar II - Baltika arasındaki maçlar - 12 Mart 2023 Pazar 15:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
FC Krasnodar II
Genel
İç saha
Dış saha
03.06.23
NL2
Yaroslavl
4-0
27.05.23
NL2
Volgar Astrahan [D]
0-3
20.05.23
NL2
Veles Moscow
5-2
13.05.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
5-2
06.05.23
NL2
Kazan
0-1
29.04.23
NL2
Volga Ulyanovsk [D]
1-0
23.04.23
NL2
PFC Kuban
1-1
15.04.23
NL2
Neftekhimik [D]
3-0
09.04.23
NL2
FC Ufa
1-0
02.04.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
0-0
03.06.23
NL2
Yaroslavl
4-0
20.05.23
NL2
Veles Moscow
5-2
06.05.23
NL2
Kazan
0-1
23.04.23
NL2
PFC Kuban
1-1
09.04.23
NL2
FC Ufa
1-0
26.03.23
NL2
Rodina
1-0
12.03.23
NL2
Baltika
0-3
27.11.22
NL2
KamAZ
2-2
20.11.22
NL2
SKA-Khabarovsk
1-4
06.11.22
NL2
Volgar Astrahan
0-2
27.05.23
NL2
Volgar Astrahan [D]
0-3
13.05.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
5-2
29.04.23
NL2
Volga Ulyanovsk [D]
1-0
15.04.23
NL2
Neftekhimik [D]
3-0
02.04.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
0-0
19.03.23
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
1-0
05.03.23
NL2
Akron Togliatti [D]
0-0
13.11.22
NL2
Arsenal Tula [D]
3-1
30.10.22
NL2
Veles Moscow [D]
1-0
16.10.22
NL2
Kazan [D]
5-2
Baltika
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
PRL
FC Krasnodar [D]
3-2
20.04.24
PRL
Samara
2-1
16.04.24
RCU
CSKA Moskova [D]
2-0
13.04.24
PRL
FK Akhmat [D]
1-7
07.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
1-0
03.04.24
RCU
CSKA Moskova
0-1
30.03.24
PRL
Nizhny Novgorod
2-0
22.03.24
Dinamo Minsk
3-1
14.03.24
RCU
Lokomotiv Moscow [D]
7-8
10.03.24
PRL
FC Orenburg [D]
1-0
20.04.24
PRL
Samara
2-1
03.04.24
RCU
CSKA Moskova
0-1
30.03.24
PRL
Nizhny Novgorod
2-0
22.03.24
Dinamo Minsk
3-1
03.03.24
PRL
PFC Sochi
0-0
23.02.24
Dinamo Moscow
3-0
19.02.24
FC Rotor Volgograd
1-2
15.02.24
Dynamo Makhachkala
2-1
10.02.24
Arsenal Tula
3-1
03.02.24
Akron Togliatti
5-3
24.04.24
PRL
FC Krasnodar [D]
3-2
16.04.24
RCU
CSKA Moskova [D]
2-0
13.04.24
PRL
FK Akhmat [D]
1-7
07.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
1-0
14.03.24
RCU
Lokomotiv Moscow [D]
7-8
10.03.24
PRL
FC Orenburg [D]
1-0
02.12.23
PRL
Fakel Voronej FK [D]
0-0
12.11.23
PRL
Nizhny Novgorod [D]
0-0
27.10.23
PRL
Kazan [D]
1-0
03.10.23
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
2-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.